Sofitel London St James

6 Waterloo Place
SW1Y 4AN londyn

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Sofitel London St James - Opis hotelu

Ten ekskluzywny hotel pięciogwiazdkowy mieści się w pięknym wiktoriańskim budynku usytuowanym w londyńskiej dzielnicy West End. Dysponuje on luksusowym spa, przestronnymi pokojami i wielokrotnie nagradzaną restauracją brasserie.

Hotel Sofitel London St James jest zlokalizowany na rogu ulic Pall Mall i Waterloo Place, zaledwie 15 minut spacerem od pałacu Buckingham. Do stacji metra Piccadilly Circus i Charing Cross można z niego dojść w 5 minut. Odległość od parku św. Jakuba wynosi jedynie 300 metrów.

Goście mają do dyspozycji elegancko urządzone pokoje wyposażone w interaktywny telewizor LCD oraz stację dokującą do iPoda. W łazience mieszczącej się w każdym pokoju zamontowano kabinę prysznicową i przygotowano szlafroki, kapcie oraz zestaw luksusowych kosmetyków. Z wybranych pokoi roztacza się wspaniały widok na miasto.

Działająca na terenie obiektu siłownia So FIT zapewnia Gościom butelkową wodę mineralną, świeże owoce i zestaw kosmetyków. Można w niej korzystać z usług trenerów osobistych. Zaplecze rekreacyjne hotelu Sofitel London St James obejmuje też trzypiętrowe spa So SPA, w którego wnętrzach można podziwiać oryginalne elementy wystroju. Oferuje ono ekskluzywne i innowacyjne zabiegi.

Restauracja brasserie The Balon, do której wchodzi się od strony ulicy Pall Mall, serwuje potrawy kuchni francusko-brytyjskiej. Elegancki salon Rose Lounge zaprasza Gości na tradycyjny podwieczorek, a bar St James – na koktajle i szampana.

Informcje dodatkowe

Dodatkowe łóżka można wstawić tylko do apartamentów typu suite oraz do pokoi typu deluxe/luxury.

Po przyjeździe należy okazać kartę kredytową, która została użyta do dokonania rezerwacji.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.