Radisson Blu Edwardian, Bloomsbury Street

9-13 Bloomsbury Street, Nr Covent Garden
WC1B 3QD londyn

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Edwardian, Bloomsbury Street - Opis hotelu

Czterogwiazdkowy hotel Radisson Blu Edwardian, Bloomsbury Street jest usytuowany zaledwie 100 metrów od Muzeum Brytyjskiego oraz niespełna 10 minut spacerem od dzielnic Covent Garden i Soho. Oferuje on nowoczesną siłownię, restaurację i bezpłatne WiFi o dużej przepustowości. Z hotelu można w zaledwie 5 minut dojść do sklepów przy ulicy Oxford Street. Spacer do centrum obszaru West End zajmuje kolejne 10 minut.

Wszystkie pokoje i apartamenty typu suite urządzone zostały w eleganckim stylu współczesnym i są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, a także pościel z egipskiej bawełny i poduszki puchowe. Mieszczą one łazienkę wyłożoną włoskim marmurem, w której znajduje się prysznic wysokociśnieniowy oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Z niektórych pokoi i apartamentów w obiekcie Radisson Blu Edwardian, Bloomsbury Street roztacza się widok na panoramę miasta.

W eleganckiej restauracji Steak and Lobster można zamówić steki z antrykotu, łopatki lub polędwicy, a także świeżego przepołowionego homara w skorupce oraz rozmaite sałatki i tosty z pieczywa typu brioche. Lokal ten zaprasza także na koktajle i podwieczorek. W restauracji Scoff and Banter, która usytuowana jest w partnerskim hotelu The Kenilworth po drugiej stronie ulicy, serwowane są tradycyjne potrawy kuchni brytyjskiej przyrządzane z lokalnych produktów sezonowych. Rano serwowane jest śniadanie obejmujące potrawy na ciepło.

Goście mogą korzystać z całodobowego dostępu do hotelowej sali fitness. Na miejscu znajduj się ponadto 9 sal konferencyjnych, które mogą w sumie pomieścić do 300 osób.

Spacer do stacji metra Tottenham Court Road zajmuje 5 minut, a do stacji metra Holborn – 8 minut. Do stacji kolejowej St Pancras International, która zapewnia międzynarodowe połączenia kolejowe, można dojechać środkami transportu publicznego w 15 minut. Odległość hotelu Radisson Blu Edwardian, Bloomsbury Street od portu lotniczego Londyn-City wynosi 12 km.

Informcje dodatkowe

W przypadku rezerwacji opłaconych z góry podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową użytą do dokonania rezerwacji. Jeśli rezerwacja została dokonana przez osobę trzecią, Goście są proszeni o bezpośredni kontakt z personelem obiektu. Odpowiednią informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi obiektu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 15:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.