Radisson Blu Edwardian, Berkshire

350 Oxford Street
W1C 1BY londyn

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Edwardian, Berkshire - Opis hotelu

Obiekt Radisson Blu Edwardian, Berkshire to uroczy hotel butikowy usytuowany przy ulicy Oxford Street, 5 minut spacerem od domu towarowego Selfridges, naprzeciwko stacji metra Bond Street oraz w pobliżu wielu luksusowych butików i designerskich sklepów. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.

Pokoje i apartamenty typu suite zapewniają pościel z egipskiej bawełny, telewizor Smart TV marki Samsung z płaskim ekranem i 300 kanałami międzynarodowymi, eleganckie designerskie meble, łazienkę wyłożoną włoskim marmurem oraz zestaw kosmetyków marki Gilchrist & Soames.

W kawiarni Scoff & Banter Tea Rooms serwowany jest podwieczorek z daniami do wyboru z karty, w tym kanapkami, bułeczkami i minideserami. Bar Berkshire jest doskonałym miejscem na nieformalne spotkania w porze lunchu lub chwilę odprężenia przy kawie. Wieczorami Goście mogą także zrelaksować się w barze przekąskowym, w którym podawane są różnorodne koktajle.

Na miejscu dostępna jest całodobowa siłownia. Rano serwowane jest śniadanie na ciepło, a restauracja zaprasza na dania kuchni brytyjskiej.

Hyde Park, pałace królewskie, dzielnica Notting Hill oraz ulice Park Lane i Piccadilly oddalone są od obiektu o 15 minut spacerem lub 5 minut jazdy metrem ze stacji Bond Street (liniami Jubilee i Central). Ulicę Shaftesbury Avenue dzieli od obiektu 1,2 km. Odległość od najbliższego lotniska – portu lotniczego Londyn-City – wynosi 14 km.

Informcje dodatkowe

W przypadku rezerwacji opłaconych z góry podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową użytą do dokonania rezerwacji. Jeśli rezerwacja została dokonana przez osobę trzecią, Goście są proszeni o bezpośredni kontakt z personelem obiektu. Stosowną informację można wpisać w miejscu na życzenia specjalne w formularzu rezerwacji lub przekazać bezpośrednio personelowi. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 15:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.