Scandic Continental

Vasagatan/Klara Vattugrand 22
101 22 sztokholm

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Scandic Continental - Opis hotelu

Obiekt Scandic Continental położony jest w Sztokholmie i oferuje bar z tarasem na dachu, z którego roztacza się imponujący widok na miasto. Pozostałe udogodnienia obejmują restaurację The Market. Po drugiej stronie ulicy znajduje się główny dworzec kolejowy. Plac Sergela oddalony jest o niespełna 5 minut spacerem.

Na terenie całego hotelu zapewniono bezpłatne WiFi. Wszystkie pokoje w obiekcie Scandic Continental są nowocześnie urządzone i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz dostępem do kanałów kablowych. Podłogi wyłożono drewnem. W każdym pokoju znajduje się łazienka z suszarką do włosów oraz zestawem kosmetyków marki Face Stockholm.

Restauracja The Market serwuje specjały z rożna, w tym drób, mięsa oraz ryby. W menu często goszczą potrawy organiczne oraz dania przygotowywane z lokalnych produktów. Hotelowa kawiarnia Café Caldo zaprasza na doskonałą kawę, a w porze lunchu – na sałatki i kanapki.

Oferta rekreacyjna obiektu Scandic Continental obejmuje bezpłatny dostęp do siłowni oraz sauny, czynnych przez całą dobę. Na miejscu można również bezpłatnie wypożyczyć kijki do nordic walkingu i rowery. Goście mogą podziwiać wspaniałe widoki na miasto z tarasu słonecznego, usytuowanego na 11. piętrze.

Ratusz miejski w Sztokholmie, park publiczny Kungsträgården oraz Stare Miasto oddalone są od hotelu o około 10 minut spacerem. W okolicy zlokalizowanych jest wiele sklepów. Z głównego dworca kolejowego odjeżdżają pociągi Arlanda Express, którymi w 22 minuty dojechać można na międzynarodowe lotnisko Sztokholm-Arlanda.

Informcje dodatkowe

Obiekt Scandic Continental nie akceptuje płatności gotówką. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.