Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana

Bratislavska cesta 8
1000 lublana
8.9/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Plaza Hotel Ljubljana - Opis hotelu

Hotel Radisson Blu Plaza Ljubljana to czterogwiazdkowy obiekt o podwyższonym standardzie zlokalizowany w Lublanie. Dysponuje on restauracją serwującą dania do wyboru z karty, salami konferencyjnymi, siłownią oraz nowocześnie urządzonymi pokojami i apartamentami z bezpłatnym WiFi. Gościom przysługuje 30% zniżki na wstęp na basen w parku wodnym Atlanits, który dzieli od hotelu 200 metrów.

Wszystkie pokoje i apartamenty są utrzymane w odcieniach beżu. Udogodnienia dostępne w każdym z nich obejmują telewizor LED z dostępem do kanałów satelitarnych, miejsce do pracy, łóżko z materacem ortopedycznym, minibar oraz ekspres do kawy.

W malowniczym centrum Lublany znajduje się wiele atrakcji turystycznych oraz barów i restauracji specjalizujących się w lokalnej kuchni. Autobusami zatrzymującymi się nieopodal budynku można dojechać do centrum w zaledwie 7 minut. Na życzenie i za dodatkową opłatą personel służy pomocą w zamówieniu taksówki.

Hotel Radisson Blu Plaza Ljubljana jest częścią biznesowo-handlowo-rozrywkowego kompleksu BTC City, na którego terenie znajdują się też kręgielnie, korty tenisowe, zadaszony tor gokartowy i park wodny Atlantis. Na Gości czeka również multipleks, teatr i ponad 400 różnych sklepów.

Odległość od przystanku autobusowego wynosi 50 metrów, a od centrum Lublany – 3 km. Za dodatkową opłatą obiekt zapewnia transfer na oddalone o 25 km międzynarodowe lotnisko w Lublanie.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.