Scandic Wrocław

ul. Piłsudskiego 49/57
50-032 wroclaw

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Scandic Wrocław - Opis hotelu

Czterogwiazdkowy hotel Scandic Wrocław jest dogodnie zlokalizowany w centrum Wrocławia, zaledwie 300 metrów od głównego dworca kolejowego. Ten przyjazny dla środowiska obiekt oferuje klimatyzowane pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem oraz minibar i zapewnia bezpłatne WiFi.

O poranku obiekt zaprasza na na urozmaicone śniadanie w formie bufetu, w którego skład wchodzą produkty organiczne. Hotelowa restauracja i bar Stockholm eat & drink oferuje specjalne dania dla dzieci i kącik zabaw.

Goście mają do dyspozycji wyposażone w zestaw do parzenia kawy i herbaty pokoje z miejscem do pracy oraz nowocześnie urządzoną łazienką. Zaprojektowano je z troską o środowisko i wyposażono w kosze do segregacji odpadów. W całym hotelu obowiązuje bezwzględny zakaz palenia.

Przyjazny personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. Po długim dniu Goście mogą odprężyć się w saunie lub gabinecie masażu bądź poćwiczyć w centrum fitness. Na miejscu można także wypożyczyć rower i sprzęt do nordic walking.

Hotel Scandic Wrocław jest położony zaledwie 1 km od pięknego Rynku i centrum handlowego Galeria Dominikańska. Od centrum handlowego Arkady Wrocławskie dzieli go 20 metrów, a od wielu teatrów i kina – 50 metrów.

Informcje dodatkowe

Pobyt dzieci do 12. roku życia jest bezpłatny. Dla dzieci w wieku 7-11 lat przeznaczone jest dodatkowe łóżko, które dostępne jest tylko w pokoju trzyosobowym typu superior. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.