Radisson Blu Hotel

ul. Jana Ewangelisty Purkyniego 10
50-156 wroclaw

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Hotel - Opis hotelu

Położenie - Radisson Blu Hotel

Pięciogwiazdkowy Hotel Radisson Blu to jeden z najbardziej prestiżowych obiektów noclegowych we Wrocławiu. Zlokalizowany jest w biznesowym i kulturalnym centrum Wrocławia. Bezpośrednie sąsiedztwo Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Rynku oraz liczne zielone tereny wokół sprawiają, iż jest idealnym miejscem do pracy, jak i wypoczynku.
Hotel Radisson Blu usytuowany jest w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Panoramy Racławickiej, Ostrowa Tumskiego i Wzgórza Polskiego. Atrakcyjne zielone tereny w centrum miasta sprawiają, iż Hotel mimo położenia w centrum miasta gwarantuje spokój i możliwość pełnego relaksu dzięki sąsiedztwie parku i rzeki.
Komunikacja:
- Przystanek tramwajowy - 0,4 km
- Dworzec Wrocław Główny - 1,6 km
- Lotnisko im. Mikołaja Kopernika – 12,5 km

Zakwaterowanie - Radisson Blu Hotel

Najważniejszym zadaniem hoteli należących do sieci Radisson Blu Hotels & Resorts jest zapewnienie swoim gościom maksimum komfortu i satysfakcji z pobytu. Ten wysoki priorytet został utrzymany również we wrocławskim hotelu Radisson Blu ze szczególną starannością. Hotel dysponuje 162 komfortowo wyposażonymi pokojami, w tym pokojami Business Class, apartamentami i pokojami przystosowanymi dla potrzeb osób niepełnosprawnych. We wszystkich rodzajach pokoi widać szczególną dbałość o atmosferę lekkości i nowoczesności. Zapewniają ją na pewno starannie dobrane kolory ścian, zasłon, pościeli, a nawet lamp: szary, srebrny, beżowy, brązowy, czarny. Każdy z pokoi posiada dwa oddzielne, wygodne łóżka lub jedno szerokie, a także idealne stanowisko do pracy z telefonem i łączem internetowym. Dla wygody gości nie zapomniano o telefonie w każdym z pomieszczeń, o mini-barku, a także o sejfie. Do wielkich zalet pokoju należy również regulowana klimatyzacja, oraz możliwość swobodnego otwarcia okna. Dobrze znają ten problem w pomieszczeniach zwłaszcza te osoby, którym klimatyzacja nie służy.

Informacje pomocnicze

Do skorzystania z centrum rekreacji zachęcają doskonale wyposażona siłownia i sauna fińska, do których wstęp jest wliczony w cenę pokoju. Wystarczy zabrać ze sobą kartę zastępującą klucz i do woli można korzystać z nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu, znajdującego się w podziemnej części hotelu.
Wrocławski hotel, jak każdy Radisson Blu na świecie, zapewnia room service, serwis bagażowy, wynajem samochodów, transport na lotnisko, opiekę nad dzieckiem na życzenie oraz standardowe usługi sieci Radisson Blu:
"Grub & Run" - śniadanie w pośpiechu,
"Super Breakfast Buffet" - śniadanie bufetowe,
"3-Hour Express Laundry" - ekspresowa pralnia w trzy godziny,
"Late check out" - późne wymeldowanie,
"Express check out" - ekspresowe wymeldowanie.
Podziemny garaż posiada 77 miejsc parkingowych.

Możliwości konferencyjne

Konferencja w Radissonie będzie przyjemna i łatwa. Świetnie wyszkolona obsługa oraz perfekcyjnie i nowocześnie przygotowane sale sprawią, że organizator poczuje się gościem.
Hotel posiada 2 duże sale konferencyjne o łącznej powierzchni 196m2. Pierwsza z nich o powierzchni 80m2 zmieści do 80 osób w układzie teatralnym. Druga, przestronna sala PANORAMA o powierzchni 116m2 zmieści aż 140 osób w układzie teatralnym. Ponadto, w hotelu znajduje się jeszcze sala o powierzchni 52 m2, (30 osób w układzie teatralnym) oraz 4 sale seminaryjne o powierzchni 26 m2 każda (do 12 osób w układzie konferencyjnym) oraz 1 sala o powierzchni 25 m2 (do 12 osób w układzie konferencyjnym). Sale wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt audio-wizualny. W hotelu znajduje się również Centrum Obsługi Biznesu, które oferuje połączenie z Internetem, fax, skanowanie, kopiowanie.
Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.