HP Park Plaza

Bolesława Drobnera 11/13
50-257 wroclaw

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

HP Park Plaza - Opis hotelu

Położenie - HP Park Plaza

HP Park Plaza jest usytuowany w centrum Wrocławia, w pobliżu Ostrowa Tumskiego - najstarszej części miasta, Rynku i Uniwersytetu, przy trasie wyjazdowej do Poznania i Warszawy.

Zakwaterowanie - HP Park Plaza

Pokoje typu STANDARD wyposażono w:
- duże, wygodne łóżko (180 x 200 cm) lub 2 osobne wygodne łóżka (90 x 200 cm)
- antyalergiczna pościel
- szybki, bezprzewodowy internet (Wi- Fi)
- zestaw do parzenia kawy i herbaty
- woda mineralna – 2 butelki
- mini bar
- smartTV LCD
- kapcie
- klimatyzacja
- sejf
- stolik + 2 krzesła
Wyposażenie łazienki:
- wanna z prysznicem
- suszarka do włosów
- wysokiej jakości kosmetyki
- ogrzewanie podłogowe - sterowane centralnie
Pokój typu STANDARD dla 1 lub 2 osób z widokiem na Odrę, wyspy odrzańskie oraz Uniwersytet Wrocławski i Ostrów Tumski. Pokój dla ceniących sobie wygodę.Powierzchnia całkowita: 21,52m²
Pokój typu TWIN dla 1 lub 2 osób z widokiem na ulicę Drobnera oraz przedwojenne kamienice. Pokój dla ceniących sobie wygodę.Powierzchnia całkowita: 21,14m²
Pokój typu STANDARD dla 1 osoby. Pokój z widokiem na Odrę, wyspy odrzańskie oraz Uniwersytet Wrocławski i Ostrów Tumski. Pokój przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych posiada pojedyncze łóżko przystosowane dla osoby niepełnosprawnej (90 x 200 cm).Powierzchnia całkowita: 21 m².
Pokoje typu SUPERIOR wyposażono dodatkowo w:
- rozkładaną sofę
- szlafroki (2 szt.)
Pokój typu SUPERIOR dla 1 lub 2 osób z widokiem na Odrę, wyspy odrzańskie oraz Uniwersytet Wrocławski i Ostrów Tumski. Pokój dla ceniących sobie wygodę.
Powierzchnia całkowita: 27,35m².
Luksusowy APARTAMENT dla 1 lub 2 osób, z widokiem na przedwojenne kamienice. Pokój składa się z części pobytowej i sypialnej.
Wyposażenie salonu:
- 2 sofy
- stolik
- komoda
- hoker
- smartTV LCD
- minibar
- zestaw do parzenia kawy i herbaty
- kino domowe
- szybki, bezprzewodowy internet (Wi - Fi)
- woda mineralna - 2 butelki
- klimatyzacja
Sypialnia - wyposażenie:
- duże, wygodne łóżko (180 x 200 cm)
- antyalergiczna pościel
- biurko
- szafa
- smartTV LCD
- klimatyzacja
- sejf
- szlafroki (2 szt.)
- kapcie
Wyposażenie łazienki:
- wanna z prysznicem
- prysznic z hydromasażem
- suszarka do włosów
- wysokiej jakości kosmetyki
- ogrzewanie podłogowe sterowane centralnie
- osobna toaleta
Powierzchnia całkowita: 49,56 m2.

Informacje pomocnicze

Przy hotelu jest płatny parking naziemny oraz garaż podziemny.
Hotel organizuje bankiety, przyjęcia okolicznościowe oraz catering.
Przy hotelu znajduje się również kasyno.
Klub hotelowy gwarantuje intymną atmosferę sprzyjającą relaksowi.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje 5 klimatyzowanymi salami konferencyjnymi z profesjonalnym sprzętem audiowizualnym , łącznie dla 180 osób. Sale można łączyć i dzielić w zależności od potrzeb. W hotelu znajduje się również ekskluzywny pokój klubowy przeznaczony do kameralnych spotkań biznesowych.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.