Zamkowy Apartment Old Town

15/19 plac Zamkowy
00-267 warszawa

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Zamkowy Apartment Old Town - Opis hotelu

Obiekt Zamkowy Apartment Old Town zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, zaledwie 1 minutę spacerem od Placu Zamkowego i 80 metrów od kolumny Zygmunta. Z okien roztacza się widok na miasto, a Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi. Obiekt mieści się w budynku z 1956 roku, w odległości 100 metrów od Zamku Królewskiego.

W apartamencie znajduje się kuchnia, telewizor z płaskim ekranem, część wypoczynkowa i łazienka z prysznicem.

Goście mogą wypożyczyć rowery.

Pomnik Syreny oddalony jest od obiektu Zamkowy Apartment Old Town o 200 metrów, a Barbakan – o 400 metrów. Odległość od najbliższego portu lotniczego – lotniska Chopina – wynosi 9 km.

Informcje dodatkowe

Obiekt nie dysponuje recepcją.

Goście mogą odebrać klucze w apartamencie lub skorzystać z samoobsługowego automatu do zameldowania (za pomocą specjalnego kodu do skrytki usytuowanej na drzwiach apartamentu – kod ten zostanie przysłany w oddzielnej wiadomości e-mail).

Goście, którzy potrzebują pomocy przy zameldowaniu, proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu i uzgodnienie godziny przyjazdu.

Za dodatkową opłatą korzystać można z przechowalni bagażu.

W godzinach 22:00–07:00 obowiązuje cisza nocna.

Zameldowanie z udziałem pracownika obiektu możliwe jest do godziny 22:00.

W dniu wymeldowania klucze należy zostawić w skrytce znajdującej się na drzwiach apartamentu.

Apartament znajduje się na 1. piętrze w budynku bez windy. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Zamkowy Apartment Old Town o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Uwaga: zameldowanie i odbiór kluczy odbywa się pod adresem: , .

Doba hotelowa 14:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.