The Westin Warsaw

Aleja Jana Pawła II 21
warszawa

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

The Westin Warsaw - Opis hotelu

Położenie - The Westin Warsaw

The Westin Warsaw znajduje się w biznesowym centrum Warszawy, 150 metrów od stacji Metro Rondo ONZ i 10 minut spacerem od stacji metra Centrum i Dworca Centralnego w Warszawie. Znakomite połączenia autobusowe i tramwajowe zapewniają dogodny dostęp do wszystkich atrakcji stolicy. W odległości krótkiego spaceru od obiektu znajdują się liczne sklepy oraz galeria handlowa Złote Tarasy.

Zakwaterowanie - The Westin Warsaw

Nowoczesne pokoje w hotelu The Westin Warsaw wyposażone są w telewizor LCD z kanałami telewizji satelitarnej oraz komfortowe łóżko Heavenly Bed. Wszystkie oferują także minibar oraz zestaw do przyrządzania kawy i herbaty. Do dyspozycji gości jest również elegancka łazienka z osobną kabiną prysznicową i wanną oraz szlafrokiem.
Pokoje na piętrze Executive oferują widok na przepiękną panoramę Warszawy, a ich goście mają dostęp do Executive Club Lounge, gdzie serwowane są bezpłatne śniadania w formie bufetu oraz wieczorne koktajle.

Informacje pomocnicze

Na terenie hotelu The Westin Warsaw działa całodobowe centrum fitness WestinWORKOUT z sauną. Goście mogą rozkoszować się profesjonalnym masażem w swoim pokoju hotelowym.
Hotel oferuje gościom również całodobową obsługę pokoju, usługi pralnicze, przechowalnię bagażu, strzeżony parking oraz transfer z lotniska Chopina.

Możliwości konferencyjne

Hotel The Westin Warsaw przeszedł gruntowną renowację przestrzeni konferencyjno – bankietowej i umożliwia organizację spotkań, bankietów i prestiżowych gal w 13 wielofunkcyjnych salach konferencyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz szybkie łącze internetowe. Nowe wnętrza, których elementy wystroju w bezpośredni sposób odwołują się do natury, obfitują w organiczne detale, ale też odzwierciedlają współczesne trendy architektury wnętrz, zaprojektowane zostały tak, aby każde spotkanie było nasycone atmosferą harmonii, spokoju i napawało dobrym samopoczuciem.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.