Hampton by Hilton Warsaw Airport

ul. 17 Stycznia 39F
warszawa

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hampton by Hilton Warsaw Airport - Opis hotelu

Położenie - Hampton by Hilton Warsaw Airport

Hampton by Hilton Warsaw Airport usytuowany jest w samym sercu największej dzielnicy biznesowej w Warszawie, obok wielu globalnych korporacji i lokalnych firm, ten nowoczesny hotel znajduje się zaledwie 1 km od międzynarodowego lotniska i 6 km od centrum miasta. Mimo, że podróż z lotniska zajmuje zaledwie trzy minuty, Hotel zapewnia transport na lotnisko wliczony w cenę pobytu.

Zakwaterowanie - Hampton by Hilton Warsaw Airport

Każdy ze 116 pokoi urządzony jest w stylu charakterystycznym dla marki Hampton by Hilton i przyciąga wygodą oraz nowoczesnością. Goście mają do dyspozycji sejf, żelazko z deską do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Pokoje dysponują nowoczesnymi udogodnieniami, m.in. dużym telewizorem z płaskim ekranem, ergonomicznym miejscem do pracy oraz wygodną podstawką na laptopa. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. Łazienki wyposażone są w suszarki do włosów, a bogaty asortyment produktów do mycia i pielęgnacji ciała dostępny jest w eleganckich dozownikach, które pozwalają na użycie ich bez ograniczeń. Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje: 56 pokoi standardowych z sofą 58 pokoi standardowych 2 pokoje dla niepełnosprawnych

Informacje pomocnicze

Hampton by Hilton Warsaw Airport ma do zaoferowania strefę publiczną z częścią biznesową i salą konferencyjną, a w całym obiekcie jest wliczony w cenę pobytu dostęp do Internetu.

Goście mogą korzystać z parkingu podziemnego i na placu wokół budynku, gdzie w sumie znajduje się blisko 100 miejsc dla podróżujących samochodem.

Dla osób pragnących stale czuwać nad swoim biznesem oferujemy nowoczesną strefę pracy. To wygodne i ustronne miejsce idealne do poczytania prasy, zapoznania się z lokalnymi atrakcjami lub sprawdzenia poczty elektronicznej. Do dyspozycji gości oddajemy 2 stanowiska komputerowe, oraz drukarkę

Możliwości konferencyjne

Nasza nowoczesna i funkcjonalna sala konferencyjna może pomieścić do 25 uczestników. Standardowe wyposażenie sali to między innymi: rzutnik, ekran, flipchart, notes, długopisy.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.