DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Skalnicowa 21
warszawa

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw - Opis hotelu

Położenie - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

Hotel znajduje się przy ul. Skalnicowej 21 w Warszawie, jedyne 15 min jazdy samochodem od Lotniska Chopina oraz 25 minut od lotniska w Modlinie, co pozwala międzynarodowym Gościom na wygodny dojazd. Centrum miasta, znane z niepowtarzalnej atmosfery, zróżnicowanej architektury, bogatej historii i zielonych parków jest oddalone o jedyne 10 km.

Zakwaterowanie - DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw

DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw to nowoczesny hotel położony w spokojnej i najbardziej malowniczej części Warszawy, który oddaje do dyspozycji gości 360 pokoi i apartamentów, dostępnych w ocjach KING i TWIN. Zapewniają dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień.

Informacje pomocnicze

WYPOSAŻENIE POKOJU
•Indywidualnie sterowana klimatyzacja oraz uchylne okna
•Bezpłatny bezprzewodowy i przewodowy internet
•40-calowe telewizory LCD-LED w pokojach gościnnych i 46-calowe telewizory LCD-LED w apartamentach
•Zestaw do parzenia kawy i herbaty
•Sejf w pokoju oraz hotelowe skrytki depozytowe w recepcji
•Żelazko i deska do prasowania
•Profesjonalna suszarka do włosów
•Minibar
•Kosmetyki Aroma Actives

Możliwości konferencyjne

DoubleTree by Hilton Warsaw łączy w sobie część hotelową, liczącą aż 360 pokoi oraz jedną z największych przestrzeni konferencyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej. Obiekt oferuje aż 5 000 m2 powierzchni eventowej.
•Sala Balowa „Universe” bez kolumn, licząca 2 000 m2, mieszcząca do 2000 osób
•20 sal konferencyjnych, z możliwością łączenia i widokiem na hotelowy ogród
•Stylowa Garden Restaurant
•Klimatyczny klub Zazen
•Bezpłatny parking
•Łatwy dojazd z centrum Warszawy

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.