Best Western Hotel Poleczki

ul. Galopu 7
02-822 warszawa

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Hotel Poleczki - Opis hotelu

Położenie - Best Western Hotel Poleczki

Nowo otwarty obiekt Best Western Hotel Poleczki znajduje się zaledwie 5 minut jazdy od lotniska i 15 minut od centrum miasta. Położony jest obok "Poleczki Bussines Park”, w odległości zaledwie 500m od Toru Wyścigów konnych.

Zakwaterowanie - Best Western Hotel Poleczki

Wszystkie pokoje w Best Western Hotel Poleczki posiadają bezpłatny dostęp do internetu.
W każdym pokoju czeka bezpłatna woda mineralna, kawa i herbata.
Pokoje Superior: powierzchnia 30m2, w niektórych balkony i aneksy kuchenne.

Informacje pomocnicze

Przestronne lobby oferuje miejsce do odpoczynku i darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.
Profesjonalna obsługa Best Western Hotel Poleczki dopilnuje, aby wszystkie potrzeby i prośby klientów zostały natychmiast spełnione. Dodatkowo pomoże zarezerwować bilety do kina czy zamówić taksówkę.

Możliwości konferencyjne

Dysponujemy czterema nowoczesnymi salami konferencyjno – bankietowymi, o łącznej powierzchni prawie 250 m2, mogącymi pomieścić do 325 osób oraz jedną salą konferencyjną o powierzchni 45 m2, mogącą przyjąć do 60 osób.
Wszystkie sale są klimatyzowane i wyposażone w: bezprzewodowy Internet; telewizor LCD 60” lub ekran oraz rzutnik multimedialny; nagłośnienie; mikrofon; flipchart z papierem oraz zestawem do pisania.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.