Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń

Zdrojowa 3a
43-450 ustron
8.6/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń - Opis hotelu

Położenie - Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń

Spa & Wellness Hotel Diament **** w Ustroniu jest malowniczo położony w uzdrowiskowej dzielnicy Zawodzie, otoczony kilometrami tras spacerowych, w niedalekiej odległości od centrum i licznych atrakcji Ustronia. Przepiękny widok z naszych okien na panoramę Beskidu Śląskiego sprawia, że w tym miejscu można się zakochać na zawsze.

Zakwaterowanie - Spa & Wellness Hotel Diament Ustroń

Spa & Wellness Hotel Diament**** w Ustroniu oddaje do dyspozycji gości 88 miejsc noclegowych w 44 pokojach nowocześnie i przytulnie zaaranżowanych. Z okien pokoi rozciąga się przepiękny widok na panoramę Beskidu Śląskiego. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV-Sat, telefon, lodówkę, czajnik wraz z zestawem powitalnym (kawa, herbata, woda mineralna), bezpłatne łącze internetowe, łazienkę wraz z podstawowym wyposażeniem, w którego skład wchodzi m.in. suszarka a w apartamentach dodatkowo szlafrok. Na życzenie gości do pokoju dostarczymy również żelazko oraz deskę do prasowania, a także łóżeczko dla naszych najmłodszych gości.Informacje pomocnicze

Do dyspozycji gości dostępny jest odrębny komputer z Internetem. Również na terenie całego hotelu polecamy bezpłatny Internet bezprzewodowy (wi-fi).
Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy specjalny kącik do zabawy, którą uprzyjemnią pokazy bajek na DVD.
Zapraszamy do skorzystania z chwili relaksu w Spa & Wellness Hotelu w Ustroniu. Oferujemy kompleksowe programy regeneracyjne i pielęgnacyjne.
Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również basen przystosowany dla osób niepełnosprawnych, jacuzzi oraz salę fitness. Niepowtarzalna atmosfera naszych wnętrz pozwoli wyciszyć umysł i zregenerować siły.
Zwierzęta nie są akceptowane.

Możliwości konferencyjne

Spa & Wellness Hotel Diament**** w Ustroniu jest doskonałym miejscem na organizację konferencji, szkoleń, imprez integracyjnych i różnego rodzaju spotkań. Oferujemy klimatyzowane sale konferencyjne: salę dla 200 osób, salę dla 130 osób, dzieloną na dwie mniejsze sale oraz odrębną salę dla 60 osób. Niewątpliwą zaletą sal jest to, iż w większości mieszczą się na jednym poziomie tworząc kompleks konferencyjny.
Sale posiadają bezpłatny dostęp do Internetu i wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. projektor multimedialny, rzutnik folii, rzutnik slajdów, ekran na stojaku, tablica sucho – ścieralna, TV, DVD, flipchart, nagłośnienie.
Doba hotelowa 16:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.