Hilton Garden Inn Rzeszów

ul. Majora Wacława Kopisto 1
35-315 rzeszow

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hilton Garden Inn Rzeszów - Opis hotelu

Położenie - Hilton Garden Inn Rzeszów

Tylko 10 minut spacerem od centrum miasta i 20 minut drogi od portu lotniczego Rzeszów - Jasionka. Hilton Garden Inn Rzeszów, hotel jest częścią nowo zbudowanego centrum handlowego Millennium Hall - największego centrum handlowo-rozrywkowego, wktórym znajduje się 250 sklepów, kino i sala koncertowa.

Zakwaterowanie - Hilton Garden Inn Rzeszów

Wszystkie pokoje i apartamenty w tym nowoczesnym wyposażone są w telewizory LCD, szerokopasmowy dostęp do Internetu i obfite przestrzenie miejsce do pracy.
Wszystkie pokoje typu Queen i King są tradycyjne, ciepłe i zachęcające - wyposażone w najnowsze technologie i komfort ergonomiczny dla maksymalnej wygody. Serta Suite Dreams Bed System zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem i wsparciem. Krzesło ergonomiczne Mirra Herman Miller jest dobre dla pleców i wygodne do pracy. Miejsce pracy jest komfortowe i wygodne, każdy pokój oferuje dwa telefony z 2 liniami, port danych i poczty głosowej, biurko zawierające wiele punktów elektrycznych oraz bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy szybki Internet. Nasze pokoje wyposażone są w mini lodówkę, ekspres do kawy/herbaty, HI-Def telewizory, żelazko i deskę do prasowania, budzik MP3 z gniazda i kanały premium.
Apartament jest tradycyjny z jedną sypialnią, w której znajduje się jedno łóżko typu king size w sypialni i rozkładana sofa w salonie. Idealne na dłuższe pobyty, dla rodziny, czy tylko gdy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni. Każdy apartament oferuje bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, telefon z 2 liniami i port danych, lodówka kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy. Serta Suite Dreams Bed System zapewnia idealną równowagę pomiędzy komfortem i wsparciem. Krzesło ergonomiczne Mirra Herman Miller jest dobre dla pleców i do pracy. Miejsce pracy jest komfortowe i wygodne, pokój oferuje dwa telefony z 2 linii, port danych i poczty głosowej, biurko poziomu punktów elektrycznych oraz bezpłatny przewodowy i bezprzewodowy szybki Internet. Nasze pokoje wyposażone są w mini lodówkę, ekspres do kawy/herbaty, HI-Def telewizory, żelazko i deskę do prasowania, budzik MP3 z gniazda i kanały premium.

Informacje pomocnicze

24-godzinny Pavilion Pantry oferuje szeroki wybór gorących i zimnych przekąsek i napojów.

Możliwości konferencyjne

Hotel Hilton Garden Inn oferuje bezpłatne centrum biznesowe, sale konferencyjne z nowoczesnym sprzętem audiowizualnym.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.