Hotel Vivaldi

Winogrady 9
61-663 poznan
8.7/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hotel Vivaldi - Opis hotelu

Położenie - Hotel Vivaldi

Hotel Vivaldi**** znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego i największego Parku w Poznaniu, a jednocześnie od Międzynarodowych Targów Poznańskich czy Dworca Głównego PKP dzieli odległość zaledwie 2 km. Do słynnego Starego Rynku dojść można pieszo w nie więcej niż 15 minut. Hotel stanowi idealne rozwiązanie dla osób podróżujących zarówno służbowo, jak i w celach wypoczynkowych.

Zakwaterowanie - Hotel Vivaldi

Obiekt oferuje noclegi w komfortowych i profesjonalnie wyposażonych pokojach:
- bezpłatne Wi-Fi
- zestaw do parzenia kawy i herbaty
- indywidualnie sterowana klimatyzacja
- minibar
- telewizor LCD
- uchylne okna
- nowoczesna łazienka
- suszarka do włosów
- biurko
- room service

Informacje pomocnicze

Hotel oferuje darmowy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz możliwość bezpłatnego korzystania ze stref Fitness oraz Wellness. Przygotowaliśmy również ofertę bezpłatnego wypożyczenia rowerów miejskich, na których można zwiedzać najciekawsze atrakcje Poznania.
W najbliższym sąsiedztwie Hotelu Vivaldi Poznań znajdują się tereny sportowe z dostępem do boisk oraz kortów tenisowych - informacje na temat dostępności oraz godzin otwarcia udzielają pracownicy recepcji.
Uzupełnieniem oferty są również monitorowany parking oraz 24-godzinna recepcja i room service.

Możliwości konferencyjne

Hotelu Vivaldi**** oferuje 4 profesjonalnie wyposażone i klimatyzowane sale konferencyjne. W każdej z nich zapewniony jest dostęp do Internetu, rzutnik, ekran, flipcharty, notesy, długopisy, wskaźniki laserowy oraz dostęp do światła dziennego.
Elastyczne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego zapytania pozwala na organizację nawet najbardziej złożonych szkoleń i konferencji. Doskonałe położenie, a także znakomite zaplecze konferencyjne sprawia, iż jest to często wybierany obiekt na organizację konferencji, szkoleń, spotkań oraz przyjęć okolicznościowych.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.