Hampton By Hilton Lublin

Aleja Kompozytorów Polskich 1
20 - 848 lublin
9.3/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hampton By Hilton Lublin - Opis hotelu

Położenie - Hampton By Hilton Lublin

Hotel jest dogodnie zlokalizowany, przy drodze wyjazdowej na Warszawę, w niedalekiej odległości od lubelskiego Starego miasta i Centrum. W niewielkiej odległości znajdują się dwa centra handlowe.

Centrum miasta – 1 km
Zamek królewski – 2 km
Uniwersytet Lubelski – 2,8 km
Centrum kulturalne Lublina – 3,6 km
Ogród Saski – 2,7 km
Centrum Spotkania Kultur (CSK) – 3 km

Zakwaterowanie - Hampton By Hilton Lublin

Obiekt ma pięć kondygnacji nadziemnych (parter i 4 piętra) oraz dwa poziomy garażu podziemnego. Do dyspozycji gości jest 121 pokoi usytuowanych na piętrach od 1 do 4 oraz sala fitness. Hotel dysponuje dwoma pokojami przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych.
Na wyposażenie każdego pokoju składa się m.in. 32 calowy 'TV smart' z telewizją satelitarną, sejf, żelazko z deską do prasowania, zestaw powitalny z czajnikiem, kawą, herbatą oraz woda mineralna.
Na parterze znajduje się lobby z recepcją, bar, restauracja ze strefą śniadań oraz dwie sale konferencyjne.

Możliwości konferencyjne

Hotel dysponuje dwoma w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi o powierzchni 45 i 75 m2 oraz salą do organizacji spotkań do 120 gości. Dostępne są również sale konferencyjne na małe spotkania do 45 gości.
Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.