Qubus Hotel Kraków

ul. Nadwiślańska 6
30-527 krakow
8.6/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Qubus Hotel Kraków - Opis hotelu

Położenie - Qubus Hotel Kraków

QUBUS HOTEL Kraków położony jest pomiędzy ulicami Port Solny, Krakusa i Nadwiślańską, w bliskim sąsiedztwie zabytkowej dzielnicy Kazimierz. Ten czterogwiazdkowy hotel z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających Gości, a jego atrakcyjne usytuowanie umożliwi dostęp do najważniejszych urzędów i instytucji miasta.

Zakwaterowanie - Qubus Hotel Kraków

Hotel jest w pełni klimatyzowany. Do dyspozycji Gości zostaje oddanych 194 pokoi: jedno- i dwuosobowych, apartamentów i pokoi typu Junior Suite. Łącznie Hotel jest w stanie przyjąć około 375 Gości. Standardowe wyposażenie pokoi obejmuje:
telefon,
TV- SAT,
radio,
mini-bar,
podłączenie do Internetu.
Hotel przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Dodatkowo w pokoju wydzielone są piętra dla osób palących i niepalących.

Informacje pomocnicze

W Centrum Fitness stworzone zostały doskonałe warunki do odpoczynku. Goście mogą skorzystać z siłowni, jacuzzi, basenu oraz sauny suchej i parowej.
Siłownia, umieszczona na 6 piętrze, zaopatrzona jest w najwyższej klasy sprzęt firmy KETTLER. Zachęcamy do poprawy swojej kondycji i korzystając między innymi z dwóch różnych atlasów siłowo-kondycyjnych, rowerków stacjonarnych, bieżni, ławeczki pochyłej, steppera.
Hotel oferuje także dwie sauny: suchą i parową. Korzystanie z łaźni pozwala na usunięcie toksyn z naszego organizmu. Zarówno para, jak i suche, gorące powietrze bardzo korzystnie wpływają na układ odpornościowy człowieka.
Niezwykłą atrakcją w kompleksie fitness, jest basen usytuowany na najwyższym piętrze hotelu, skąd można podziwiać wyjątkową panoramę dzielnicy Kazimierz. Basen wyposażony jest w przeciwprądy i hydromasaż zwiększające komfort wypoczynku.
Szczególnie odprężający dla organizmu jest też wodny masaż w ciepłej wodzie w jacuzzi.

Możliwości konferencyjne

Do dyspozycji Gości hotel oddaje nowoczesne centrum konferencyjne, w którym istnieje możliwość zorganizowania konferencji nawet dla 450 osób. Całkowita powierzchnia piętra konferencyjnego wynosi ok. 500m2. Wzajemne usytuowanie sal oraz system ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian umożliwia ich łączenie w celu uzyskania żądanej powierzchni i konferencyjnej. Do dyspozycji Gości znajduje się wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny (m.in.: projektor multimedialny, magnetowid, rzutniki folii i slajdów, odtwarzacz DVD, kamerę cyfrową, kserokopiarkę, system automatycznego zaciemniania sal).
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.