Q Hotel Plus Kraków

ul. Wygrana 6
30-311 krakow

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Q Hotel Plus Kraków - Opis hotelu

Zakwaterowanie - Q Hotel Plus Kraków

Q Hotel Plus Kraków oferuje 154 klimatyzowane pokoje z łazienkami w tym 17 pokoi o podwyższonym standardzie na ostatnim piętrze, 1 apartament oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb Gości niepełnosprawnych. Ich wnętrza są przestronne i nowoczesne, a kompleksowe wyposażenie zapewnia pełen komfort pobytu. Odpowiadając na oczekiwania turystów biznesowych, wszystkie pokoje w hotelu posiadają sejf na laptop oraz biurko z wygodnym krzesłem do pracy. Każdy pokój wyposażony jest w: - łóżko z wysokiej jakości materacem - cztery poduszki ? dwie miękkie i dwie twarde - biurko z dwoma wygodnymi krzesłami - indywidualnie sterowaną klimatyzację, - telewizor LCD 32 cale, - telefon, - zestaw do parzenia kawy i herbaty, - woda mineralna - deska do prasowania - żelazko - mini bar, - sejf, - bezprzewodowy i bezpłatny Internet (Wi-Fi), - gniazdo naścienne HDMI i USB z możliwością podłączenia do telewizora - dodatkowo w każdej łazience znajduje się suszarka do włosów. Na życzenie Gości szlafrok i kapcie w Recepcji. Pokoje Junior Suite 4 narożne pokoje o pow. 30 m2 z łazienką o pow. 8 m2 wyposażoną w wannę i prysznic; znajdują się na II, III, IV, V piętrze. Pokoje wyróżniają się niezwykłym widokiem na Wisłę oraz Kościół na Skałce, dodatkowo pokoje znajdująće się na V piętrze pozwalają na podziwianie Wawelu. Dodatkowe wyposażenie: - Ekspres do kawy - Szlafrok i pantofle - Ekskluzywne kosmetyki - Codzienna prasa (dostarczona do pokoju) - Drobny poczęstunek w pokoju (butelka wina lub poczęstunek od Szefa kuchni) Pokoje executive: 12 pokoi z łazienką o pow. 22-24 m2 znajdują się na piątym piętrze. Pokoje z balkonami i widokiem na Wawel, w tym 7 pokoi również z widokiem na Wisłę i Kościół na Skałce. Dodatkowe wyposażenie: - Ekspres do kawy - Szlafrok i pantofle - Ekskluzywne kosmetyki - Codzienna prasa (dostarczona do pokoju) - Drobny poczęstunek w pokoju (butelka wina lub poczęstunek od Szefa kuchni)

Możliwości konferencyjne

Q Hotel Plus Kraków to nowoczesne centrum konferencyjne, oferujące 3 funkcjonalne sale, umożliwiające organizację spotkań dla ponad 240 uczestników.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.