DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

ul. Dąbska 5
31-572 krakow
8.9/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center - Opis hotelu

Położenie - DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Położony w przepięknym Krakowie, DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center jest usytuowany blisko parku i oferuje łatwy dostęp do centrum miasta. Dla Państwa wygody jest dostępna różnorodność środków komunikacji do centrum, na lotnisko i dworzec, a także do Wieliczki.
Hotel jest położony niedaleko Hali Widowiskowej Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo Kongresowego EXPO.

Zakwaterowanie - DoubleTree by Hilton Krakow Hotel & Convention Center

Zapraszamy do skorzystania z pokoi typu king, twin, executive oraz apartamentów. Przygotowaliśmy również pokoje dla Gości niepełnosprawnych.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor LCD z dostępem do programów HD, mini bar, żelazko oraz deskę do prasowania.
We wszystkich pokojach jest dostęp do internetu.
W łazienkach nasi Goście znajdą przybory toaletowe.


Informacje pomocnicze

Dla komfortu naszych gości:
Centrum Fitness
Basen
W pełni wyposażone Centrum Biznesu
Usługi Consierge
Sejf
Przechowalnia bagażu
Udogodnienia dla dzieci
Udogodnienia dla osób niepełnosprawnych

Możliwości konferencyjne

W Hotelu istnieje możliwość organizacji konferencji. Hotel posiada 8 sal, w pełni wyposażonych w niezbędny sprzęt.
Doba hotelowa 15:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.