1898 Parkside Boutique Residence

14 Rękawka
30-535 krakow

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

1898 Parkside Boutique Residence - Opis hotelu

Obiekt 1898 Parkside Boutique Residence położony jest w pobliżu Starego Miasta w Krakowie. Oferuje on prywatne apartamenty, które mieszczą się w odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku z ogrodem, strzeżonym parkingiem i garażami. Muzeum Fabryka Schindlera i Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK oddalone są od budynku o 800 metrów. Na miejscu można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Wszystkie apartamenty obejmują część wypoczynkową z telewizorem HD z odtwarzaczem multimedialnym USB, a także kuchnię z ekspresem do kawy, tosterem, piekarnikiem, zmywarką do naczyń oraz bezpłatną kawą i herbatą. Każdy apartament mieści prywatną łazienkę z wanną lub prysznicem, a także pralkę, żelazko i suszarkę do włosów.

Obiekt oferuje przechowalnię bagażu, transfer lotniskowy oraz wycieczki z przewodnikiem do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau i Kopalni Soli Wieliczka. Za dodatkową opłatą Goście mogą zamówić masaż i bilety do rozmaitych atrakcji oraz na ciekawe występy.

Obiekt położony jest w pobliżu parku Bednarskiego i rynku Podgórskiego, 7 minut spacerem od tętniącej życiem dzielnicy Kazimierz z licznymi sklepami i restauracjami. Miłośnicy zakupów mogą wybrać się do oddalonego o 1,1 km centrum handlowego Galeria Kazimierz.

Odległość od lotniska Kraków-Balice wynosi 11 km.

Informcje dodatkowe

Za zameldowanie po godzinie 22:00 pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 50 PLN.

Obiekt pobiera zwrotny depozyt za pilot do bramy parkingu w wysokości 100 PLN.

Doba hotelowa 15:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.