Hotel Gromada Arka Lux

Zwycięstwa 20-24
75-035 koszalin

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hotel Gromada Arka Lux - Opis hotelu

Położenie - Hotel Gromada Arka Lux

Gromada Arka ***/lux**** - położony w samym sercu Koszalina, niezwykle urokliwego oraz prężnie rozwijającego się miasta, pomiędzy piaszczystymi plażami Bałtyku, a lesistymi wzgórzami morenowymi, pośrodku głównego szlaku tranzytowego północy ciągnącego z Berlina, poprzez Szczecin do Gdańska i Kaliningradu. Z lotniskiem w Goleniowie Hotel połączony jest bezpośrednią linią autobusową, a dworzec PKP i PKS oddalony jest o 200 m.

Zakwaterowanie - Hotel Gromada Arka Lux

Przestronne, ciepłe i pełne kwiatów wnętrze tworzy wyjątkowy klimat, dzięki któremu poczujecie się Państwo jak we własnych czterech ścianach.
Hotel dysponuje pokojami o zróżnicowanym standardzie:
W części trzygwiazdkowej do dyspozycji Państwa jest 50 pokoi dwuosobowych, - 4 apartamenty, w tym dwa VIP-owskie, 2 pokoje typu studio. Pokoje są ciche i wygodne, mają łazienki, radia, telewizory i lodówkę. Sprzyjają pracy i wypoczynkowi.
W części klasy turystycznej znajduje się 15 pokoi dwuosobowych,
3 pokoje typu studio. W tej części pokoje są tańsze, posiadają łazienki, radio i telewizory.

Informacje pomocnicze

Do dyspozycji gości;
- grota solna, salonik odnowy biologicznej ( sauna, masaże)
- room service godz; 6.00-24.00
-automat z napojami całodobowo
- lodówki w pokojach.

Możliwości konferencyjne

Gromada Arka ***/lux**** w Koszalinie to także znakomite miejsce na organizowanie konferencji, szkoleń, bankietów, spotkań integracyjnych dla firm. Centrum Konferencyjne dysponuje 4 wielofunkcyjnymi salami (Szmaragdowa, Pod Globusem, Managera, Klubowa) z pełnym wyposażeniem konferencyjnym. W salach jednorazowo może szkolić się 210 osób. Do dyspozycji gości jest ksero, faks, bezpłatny dostęp do internetu i techniczne wyposażenie sal konferencyjnych.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.