BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice

Bytkowska 1A
40-147 katowice

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

BEST WESTERN PREMIER Hotel Forum Katowice - Opis hotelu

Hotel Park Inn by Radisson Katowice oferuje zakwaterowanie w nowocześnie urządzonych pokojach, które zapewniają bezpłatny dostęp do szybkiego WiFi. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking, a także stacja ładowania pojazdów elektrycznych oraz nowoczesne centrum fitness z saunami. Na miejscu działa restauracja Kuchnia Otwarta. Obiekt jest usytuowany zaledwie 6 minut jazdy samochodem od Spodka oraz o 4 minuty jazdy samochodem od największego centrum handlowego w regionie – Silesia City Center. Dojazd samochodem do Międzynarodowego Centrum Konferencyjnego zajmuje zaledwie 6 minut.

Wszystkie pokoje w hotelu Park Inn by Radisson Katowice są stylowo urządzone i wyposażone w klimatyzację oraz telewizor z płaskim ekranem. W każdym pokoju znajduje się nowoczesna łazienka z wanną i suszarką do włosów. Hotel zapewnia bezpłatną butelkowaną wodę mineralną. W pokojach do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty.

W restauracji codziennie podawane jest urozmaicone śniadanie w formie bufetu. Lokal ten zaprasza również na dania kuchni śląskiej i polskiej, które są przyrządzane wyłącznie ze świeżych produktów. W barze w holu oferowane są napoje i przekąski.

Goście mogą bezpłatnie korzystać z centrum biznesowego, które mieści się na 1. piętrze.

Personel recepcji służy pomocą w wypożyczeniu roweru. W obiekcie można również wypożyczyć sprzęt do nordic walking. Hotel oferuje całodobową obsługę pokoju. Na miejscu do dyspozycji Gości jest biblioteka.

Hotel zlokalizowany jest w sąsiedztwie jednego z największych w Europie parków, parku Śląskiego, na terenie którego znajduje się ogród zoologiczny, planetarium, skansen, park rozrywki, kolejka linowa oraz liczne szlaki piesze i rowerowe.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.