Best Western Hotel Mariacki

Mariacka 15
40-014 katowice
9.3/10
ocena obiektu

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Hotel Mariacki - Opis hotelu

Położenie - Best Western Hotel Mariacki

Hotel znajduje się w samym centrum Katowic zaledwie 5 min od samego rynku – na ulicy Mariackiej, której atrakcje umilą czas naszym gościom.
Ulica Mariacka to serce Katowic i jedna z głównych atrakcji turystycznych. Piękne kamienice i deptak, który zachęca do spacerów. Dzięki takiej lokalizacji Hotel Mariacki jest doskonałym miejscem wypadowym zarówno na zwiedzanie miasta jak i na konferencję czy spotkanie biznesowe.
Unikalny klimat hotel zawdzięcza swojej wyjątkowej lokalizacji jak i samemu budynkowi. Przedwojenna kamienica ma ponad 60 – letnią tradycję hotelarską, którą postanowiliśmy kontynuować przywracając jej unikalny charakter i łącząc go z nowoczesnym designem.

Zakwaterowanie - Best Western Hotel Mariacki

Do dyspozycji Gości oddajemy 46 komfortowych pokoi. Całkowita liczba miejsc noclegowych wynosi 82. Wszystkie pokoje są zaprojektowane przez najlepszych architektów wnętrz, dzięki czemu stanowią doskonałe miejsce do pracy i wypoczynku dla wszystkich ceniących doskonały design i komfort.
Niezależnie od rodzaju pokoju każdy wykończony został i wyposażony tak, aby zapewnić komfort pobytu. Wygodne łóżka z dwustronnym materacem zagwarantują spokojny sen, a inne udogodnienia takie jak zestaw do zaparzania kawy i herbaty, stacja dokująca do telefonów, telewizor z dostępem do Internetu sprawią, że pobyt stanie się przyjemnością.

Możliwości konferencyjne

Sala konferencyjna w Best Western Hotel Mariacki to doskonałe miejsce na organizację szkoleń lub konferencji do 50 osób. Nowoczesne wyposażenie oraz możliwość dostosowania układu mebli do potrzeb spotkania stwarzają komfortowe miejsce do pracy i nauki. Całość uzupełnia doskonały catering z hotelowej restauracji.
Na wyposażeniu Sali Konferencyjnej znajduje się:
-projektor multimedialny,
-ekran,
-flipchart,
-nagłośnienie konferencyjne,
-bezprzewodowy dostęp do Internetu.
Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.