Best Western Hotel Jurata

ul. Świętopełka 11
84-141 jurata

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Hotel Jurata - Opis hotelu

Położenie - Best Western Hotel Jurata

Jurata jest kameralną miejscowością i stanowi idealne miejsce wypoczynku na Mierzei Helskiej. Pas lądu między Jastarnią a Helem osiąga szerokość 600m. To właśnie tu położony jest Best Western Hotel Jurata, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego tuż przy wydmach, w środku sosnowego lasu, około 300 m od morza, przy bezpośrednim zejściu na plażę (nr 62).

Zakwaterowanie - Best Western Hotel Jurata

Każdy pokój jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor z płaskim ekranem, małą lodówkę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Do dyspozycji Gości jest łazienka z prysznicem. Obiekt zapewnia sprzęt do prasowania.

Informacje pomocnicze

Dostępne udogodnienia w hotelu Jurata obejmują całodobową recepcję i plac zabaw dla dzieci. Do dyspozycji Gości jest również boisko sportowe oraz bezpłatny sprzęt do gry w tenisa stołowego, bilard i piłkarzyki. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogą uprawiać nordic walking. Dodatkową opłatą objęte jest korzystania z kręgielni, zabiegów w salonie kosmetycznym oraz wypożyczalni rowerów.

Możliwości konferencyjne

Hotel oferuje klimatyzowaną salę konferencyjną na 150 miejsc z możliwością jej dzielenia systemem ścian przesuwnych.
Wyposażenie sali:
• projektor multimedialny
• rzutnik pisma
• odtwarzacz CD/DVD
• magnetowid + TV
• flipchart
• ekran
• nagłośnienie /mikrofony przewodowe i bezprzewodowe
• Wi-Fi
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.