Focus Hotel Premium Inowrocław

Ul. Solankowa 17
88-100 inowroclaw

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Focus Hotel Premium Inowrocław - Opis hotelu

Położenie - Focus Hotel Premium Inowrocław

Hotel znajduje się w centrum Inowrocławia przy ulicy Solankowej 17
Hotel jest zlokalizowany w odległości 1,5 km od Dworca PKP (około 25 minut pieszo) i 1,1 km od Dworca PKS( około 20 minut pieszo) .
W pobliżu popularny Park Solankowy, który znajduje się tylko 1,6 km od hotelu.

Zakwaterowanie - Focus Hotel Premium Inowrocław

34 pokoje w tym: 3 pokoje SGL, 21 pokoi DBLT, 9 pokoi DBLQ i 1 apartament
•Nowoczesne, przestrzenne pokoje wyposażone w łazienkę,
•LCD TV, telefon
•Szybki i bezpłatny dostęp do internetu Wi-fi
•zestaw do przygotowywania kawy i herbaty
•klimatyzacja
•suszarka do włosów
•wygodne biurko

Informacje pomocnicze

•sauna sucha bezpłatnie dla Gości hotelowych
•siłownia wyposażona w sprzęt firmy Kettler bezpłatnie dla Gości hotelowych
•kącik biznesowy z dostępem do Internetu oraz drukarki
•parking
•salon kosmetyczny

Możliwości konferencyjne

•Przestronna, komfortowa i klimatyzowana sala konferencyjna o metrażu 100m2
przeznczona dla max 100os.
•sala jest wyposażona w najnowszej rozwiązania technologiczne: podwieszany ekran, TV LCD oraz flipchart i projektor multimedialny
•wyposażona jest w szybki bezprzewodowy i przewodowy Internet oraz najnowsze rozwiązania dla prezentacji obrazów
•możliwość korzystania z mobilnego biura (co w tym jest?)
•elastyczne możliwości zamówienia przerw kawowych, lunchu i kolacji
•organizacja małych i średnich konferencji, szkoleń oraz kameralnych spotkań biznesowych
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.