Aparthotel Platinum Apartamenty

Plan Klasztorny 1
88-100 inowroclaw

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Aparthotel Platinum Apartamenty - Opis hotelu

Położenie - Aparthotel Platinum Apartamenty

Apartamenty PLATINUM to bliskość najpiękniejszych inowrocławskich zabytków oraz najciekawszych miejsc miasta.

Zakwaterowanie - Aparthotel Platinum Apartamenty

Platinum to komfortowe apartamenty wykończone w nieprzemijającym klasycznym stylu, każdy z nich posiada elegancką łazienkę.

Przygotowaliśmy Apartamenty typu STANDARD, DELUX oraz STUDIO.
Wszystkie Apartamenty wyposażone są w:
•Szybkie łącze bezprzewodowe,
•telewizor LCD,
•Telewizję satelitarną,
•Zestaw do parzenia kawy i herbaty,
•Łazienkę z prysznicem,
•Suszarkę do włosów,
•Kosmetyki do kąpieli,
•Ręczniki, szlafroki i kapcie hotelowe.

Informacje pomocnicze

Chwilę oddechu i odprężenia zapewni naszym Gościom kąpiel w SAUNIE.

Nasza nowoczesna SAUNA, to miejsce które przywróci harmonię duszy i ciała i na chwilę pozwoli zapomnieć o pędzie dnia codziennego. Natomiast ciepło w połączeniu z kojącą muzyką i aromatyczną kąpielą pozwoli na przeniesienie się w świat relaksu i wytchnienia.

Do pełnej dyspozycji Gości pozostawiamy saunę fińską – seans w saunie fińskiej umożliwia oczyszczenie organizmu z toksyn, rozluźnia, relaksuje i pozwala złagodzić napięcie wynikające ze stresu.

Pomieszczenie znajduje się w budynku PLATINUM.

Wszyscy nasi Goście mają możliwość korzystania z sauny nieodpłatnie i bez ograniczeń.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.