Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski

ul. Orlat Lwowskich 3
66-410 gorzow wielkopolski

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski - Opis hotelu

Położenie - Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski

QUBUS HOTEL Gorzów Wlkp. jest obiektem czterogwiazdkowym. Usytuowanie w centrum miasta zapewnia Gościom swobodę poruszania się i umożliwia szybkie dotarcie do znajdujących się w pobliżu banków, urzędów oraz różnego rodzaju instytucji.

Zakwaterowanie - Qubus Hotel Gorzów Wielkopolski

Hotel jest w pełni klimatyzowany i dysponuje 89 pokojami: jedno i dwuosobowymi oraz typu Junior - Suite. Łączna liczba miejsc noclegowych wynosi 134.Pokoje wyposażone są m.in. w telewizor, TV-SAT, telefon. Ponadto w łazienkach zainstalowany jest system ogrzewania podłogowego.W trosce o wygodę i bezpieczeństwo Gości, zainstalowano nowoczesne systemy zamykania drzwi. W pokojach istnieje możliwość podłączenia komputera i faksu. Istnieją pokoje dla osób niepełnosprawnych. W Hotelu znajdują sie wyłącznie pokoje dla niepalących.

Informacje pomocnicze

Hotel oferuje swoim Gościom chwilę relaksu w Centrum Odnowy Biologicznej. Na Gości czekają: sauna fińska i turecka, jacuzzi, sala fitness, bicze wodne.
Usługi dodatkowe:
- Centrum Biznesu - profesjonalnie przygotowane miejsce do pracy, m.in.: komputer, faks, skaner, drukarka, niszczarka dokumentów, sejf hotelowy lub skrytka depozytowa, pranie i czyszczenie odzieży, parking strzeżony, obsługa bankietów i imprez.

Możliwości konferencyjne

W naszym nowoczesnym obiekcie znajduje się wysokiej klasy centrum konferencyjne, mogące pomieścić 180 osób. Składa się ono z:
- 3 sal konferencyjnych,
- sali audytoryjnej (kino), w której istnieje możliwość zorganizowania video - konferencji.
Wzajemne usytuowanie sal oraz system ruchomych, dźwiękoszczelnych ścian daje możliwość dowolnego łączenia ich ze sobą, celem uzyskania żądanej powierzchni konferencyjnej. Do dyspozycji Gości oddajemy wysokiej klasy sprzęt audiowizualny i projekcyjny (m.in.: projektor multimedialny, magnetowid, rzutniki folii i slajdów, odtwarzacz DVD, kamerę cyfrową, kserokopiarkę, system automatycznego zaciemniania sal). Umożliwiamy organizowanie imprez o różnym charakterze i wielkości.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.