Scandic Gdańsk

Podwale Grodzkie 9
80-895 gdansk

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Scandic Gdańsk - Opis hotelu

Hotel posiada znakomitą lokalizację. Położony jest: w samym centrum miasta; niedaleko Starówki; naprzeciwko Dworca Głównego PKP; obok eleganckiego centrum handlowego i kompleksu kinowego; przy wielopoziomowym, dozorowanym parkingu publicznym;,br> zaledwie 20 minut jazdy od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

Zakwaterowanie - Scandic Gdańsk

Scandic Gdańsk posiada 143 klimatyzowane pokoje, z których 20 to apartamenty. Każdy z pokoi wyposażony został w system umożliwiający bezpośrednie połączenia internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa oraz dodatkowa oferta filmowa. Dla komfortu Gości 80% naszych pokoi przeznaczonych dla osób niepalących. Hotel jest także przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Informacje pomocnicze

Internet Point umożliwia samodzielną pracę z komputerem, bezpłatny dostęp do poczty elektronicznej oraz internetu. Każdy z naszych Gości może bezpłatnie skorzystać z Centrum Fitnessu, które oferuje takie usługi jak siłownia, sauna sucha oraz parowa. Na życzenie Gość może również zamówić masaż.

Wyżywienie

Zapraszamy do Senso Restaurant & Bar. Bogata i niespotykana mieszanka składników to wspaniałe zapowiedzi naszej nowoczesnej kuchni sródziemnomorskiej i gwarancja, że każdy z Gości z checią odwiedzi nas ponownie! Szeroki wybór kaw i herbat oraz win pochodzących z różnych zakątków świata zadowoli podniebienie nawet najbardziej wymagającego smakosza. Nasze nowoczesne a zarazem przytulne wnetrza sprawiają, że Senso Restaurant&Bar to doskonałe miejsca na relaks i spotknania ze znajomymi.

Możliwości konferencyjne

Scandic Gdańsk posiada również szerokie możliwości w zakresie organizacji kameralnych spotkań, konferencji, bankietów dla grup liczących nawet do 330 osób. Posiadamy 8 sal konferencyjnych o metrażu: 20, 40, 100, 200 i 300m2. Wszystkie sale są bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.