Hilton Gdansk

Targ Rybny 1
80-838 gdansk

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hilton Gdansk - Opis hotelu

Położenie - Hilton Gdansk

Pierwszy na Pomorzu, jedyny w Polsce pięciogwiazdkowy hotel Hilton Gdańsk, zaprasza do świata luksusu Conrada Hiltona, świata najwyższych standardów hotelarskich, innowacyjności i niezwykłej gościnności.
Zapraszamy do świata luksusu Conrada Hiltona, świata najwyższych standardów hotelarskich, innowacyjności i niezwykłej gościnności.
Hilton - najlepiej rozpoznawalna marka hotelarska na świecie, stanowi uosobienie wyjątkowej jakości i kieruje się maksymą założyciela Conrada Hiltona: " Wypełnianie świata światłem i ciepłem gościnności było i jest naszym zadaniem"
Hilton Gdańsk usytuowany jest w sercu Starego Miasta, przy Długim Pobrzeżu, nad rzeką Motławą. Nowoczesny projekt budynku idealnie harmonizuje z zabytkową architekturą Starego Miasta, a zaledwie dwuminutowy spacer dzieli hotel od najcenniejszych zabytków Gdańska. Międzynarodowy Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy oddalony jest o 15 km od hotelu.

Zakwaterowanie - Hilton Gdansk

Każdy ze 150 pokoi i apartamentów to połączenie wyjątkowego stylu, nowoczesności, technologii i najwyższej dbałości o komfort naszych gości. Oferujemy gościom pokoje: King Guestroom – Courtyard, Twin Hilton Guest Room, King Hilton Delux Room, Twin Hilton Delux Room, Hilton Suites, Presidential Suite. Unikatowo zaprojektowana przestrzeń naszych przestronnych pokoi została stworzona z myślą o wszystkich potrzebach naszych gości. Idealne warunki do pracy zapewni wygodne, szerokie biurko z ergonomicznym fotelem oraz dostepne bezpłatnie szybkie łącze internetowe, a gdy przyjdzie czas na odpoczynek nasze unikatowe łoże Serenity Bed, zagwarantuje komfortowy wypoczynek i wyjątkowo spokojny sen. Niepowtarzalny charakter nadają wnętrzom szklane, ręcznie wykonane obrazy zdobiące ściany pokoi.
Wszystkie pokoje wyposażone są w: indywidualnie sterowaną klimatyzację, sejf mogący pomieścić laptopa, szybkie łącze internetowe przewodowe i bezprzewodowe, duże wygodne biurko z ergonomicznym krzesłem, telewizor LCD, telewizję satelitarną i Pay TV, minibar, zestaw do przyrządzania herbaty i kawy, żelazko i deskę do prasowania, budzik MP3, kabinę prysznicową i wannę , kosmetyki Crabatree & Evelyn, system zamków elektronicznych, 2 telefony z indywidualną pocztą głosową.

Informacje pomocnicze

Wizytówką Hilton Gdańsk jest jedyna w Polsce Urban Beach z przeszklonym, całorocznym luksusowym basenem na dachu ostatniego piętra hotelu. Z tarasu rozpościera się imponujący widok na rzekę Motławę oraz panoramę Starego Miasta, w której dominującymi akcentami są: Żuraw oraz Polska Filharmonia Bałtycka. Unikalnie zaprojektowana przestrzeń Fitness by Precor, tworzy niezmierzone możliwości aktywnego wypoczynku, a najwyższej jakości sprzęt oraz różnorodna oferta zabiegów sprawią, że każda wizyta będzie niezapomnianym wrażeniem. Należący do kompleksu High 5 Bar jest najwyżej położonym barem na Starym Mieście i idealnym miejscem, w którym goście hotelowi będą mogli zrelaksować się po dniu pełnym wrażeń, podziwiając niepowtarzalny widok na Gdańską Starówkę.

Możliwości konferencyjne

Hilton Gdańsk oferuje największe hotelowe centrum konferencyjno - bankietowe w Gdańsku, o łącznej powierzchni 600 m2, z możliwością pomieszczenia do 530 osób w układzie teatralnym. Trzy wielofunkcyjne sale konferencyjne Hilton Meeting Rooms: Beaufort, Fahrenheit, Pascal, sala konferencyjna Richter oraz ekskluzywny Hilton Boardroom, oświetlone światłem dziennym, wyposażone są w najnowszej technologii sprzęt audiowizualny, szybkie łącza internetowe przewodowe i bezprzewodowe. Program Hilton Meetings z unikalną gwarancją satysfakcji " Welcome Back", profesjonalna obsługa i personalny Hilton Meeting Manager dedykowany do każdej imprezy sprawiają, że Hilton Gdańsk jest idealnym miejscem do organizacji konferencji i spotkań biznesowych.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.