Focus Hotel Katowice Chorzów

Ul. Armii Krajowej 15
41-506 chorzow

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Focus Hotel Katowice Chorzów - Opis hotelu

Położenie - Focus Hotel Katowice Chorzów

Hotel znajduje się przy ulicy Armii Krajowej 15, przy trasie średnicowej w Chorzowie obok stadionu piłkarskiego Ruchu Chorzów.
Hotel zlokalizowany jest w odległości 2km od centrum Chorzowa (pieszo ok. 30 minut) i 6km od centrum Katowic. Do Dworca PKP (Chorzów Miasto / Świętochłowice), PKS oraz Stadionu Śląskiego mamy po 2km (do stacji PKP Chorzów Batory - jedynie 600m). Do Dworca PKP i PKS Katowice Centrum – 8,2 km. Przy tej samej ulicy – przystanek autobusowy, a z niego dogodny dojazd do centrum oraz portu lotniczego Katowice Pyrzowice oddalonego o 29km. Możliwość dojechania autobusem z numerem 7 lub 23.

Zakwaterowanie - Focus Hotel Katowice Chorzów

W hotelu Focus Katowice Chorzów znajduje się 137 pokoi w tym: 25 pokoi 1 –os, 100 pokoi 2 –os, 12 pokoi Premium. Na wyposażenie pokoi składa się:
• łazienka,
• LCD TV, telefon
• bezpłatny dostęp do Internetu
• zestaw do parzenia kawy i herbaty
• klimatyzacja
• suszarka do włosów, biurko

Informacje pomocnicze

W Hotelu Goście mogą korzystać z:
• sauny suchej - bezpłatnej dla Gości hotelowych
• siłowni wyposażonej w sprzęt firmy Kettler - bezpłatnej dla Gości hotelowych
• kąciku biznesowego z dostępem do internetu oraz drukarki
• bezpłatnego parkingu

Możliwości konferencyjne

W Hotelu znajduje się 6 wielofunkcyjnych, klimatyzowanych sal konferencyjnych mogących pomieścić łącznie do 460 osób.
Na wyposażenie sal składa się:
• podwieszany ekran, flipchart
• TV LCD
• projektor multimedialny
• bezpłatny dostęp do Internetu (Wi-Fi)
Przy organizacji konferencji jest możliwość korzystania:
• z mobilnego biura
• z przerw kawowych, lunchy i obiadów

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.