Qubus Hotel Bielsko-Biała

Mostowa 2
43-300 bielsko biala

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Qubus Hotel Bielsko-Biała - Opis hotelu

Położenie - Qubus Hotel Bielsko-Biała

Zapraszamy Państwa do Qubus Hotel Bielsko-Biała. Ten luksusowy, 4-gwiazdkowy obiekt wyróżnia się doskonałą lokalizacją oraz
wyjątkowym standardem świadczonych usług. Hotel mieści się w samym centrum miasta przy ulicy Mostowej, w nowoczesnym kompleksie handlowo-usługowym. To tutaj goście korzystać mogą z oferty multipleksu, galerii handlowej, banków, kantorów, kafejek i klubów. Bielsko-Biała to najważniejsza część aglomeracji bielskiej. Charakteryzuje się zarówno wieloma atrakcjami turystycznymi (pałace, dwory, gęsta sieć górskich szlaków), jak i wyjątkowym potencjałem biznesowym. Wygodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S1.

Zakwaterowanie - Qubus Hotel Bielsko-Biała

Nowoczesny design, luksusowe wyposażenie, wysoki standard - to tylko niektóre cechy pokoi Qubus Hotel Bielsko-Biała. Łącznie obiekt oferuje ponad 200 komfortowo urządzonych miejsc noclegowych. W każdym pokoju oferujemy szeroki wybór kanałów TV Sat, bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu, telefon, klimatyzację.

Informacje pomocnicze

W budynku, w którym znajduje się hotel zlokalizowane są także Centrum Fitness oraz Centrum Spa, z których goście hotelu mogą korzystać po specjalnych stawkach.

Możliwości konferencyjne

Partnerom biznesowym proponujemy centrum konferencyjne, w którym organizować
można spotkania, sympozja oraz szkolenia nawet dla dwustu osób.
Oferujemy również pokoje biznesowe - idealnie nadające się do mniejszych
spotkań lub rekrutacji. Naszą siłą jest kilkunastoletnie doświadczenie i wiedza. Oprócz nowoczesnego sprzętu audio-video oraz szybkiego Internetu gwarantujemy także pełne wsparcie specjalistów, realizujących różnego rodzaju przedsięwzięcia w obiektach sieci Qubus Hotel .
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.