Best Western Hotel Edison

ul.Wypoczynkowa 60
62-081 baranowo

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Hotel Edison - Opis hotelu

Położenie - Best Western Hotel Edison

Hotel Edison położony jest w cichym i spokojnym miejscu nad Jeziorem Kierskim.
Dojazd do Lotniska Ławica zajmuje ok. 11 minut.
W odległości 5 km znajduje się Tor Poznań, a centrum Poznania oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie oddalone są o 14 km.

Zakwaterowanie - Best Western Hotel Edison

Hotel Edison oferuje 30 pokoi jednoosobowych, 24 pokoje dwuosobowe oraz 5 apartamentów wolno stojących. Każdy pokój i apartament zapewnia bezpłatne Wi-Fi, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych.
Niektóre pokoje oferują balkon, widok na jezioro, sejf i klimatyzację.
Goście otrzymują bezpłatną butelkę wody.

Informacje pomocnicze

Hotel Edison dysponuje całodobową recepcją oraz bezpłatnym monitorowanym parkingiem.

Możliwości konferencyjne

W hotelu zlokalizowane jest centrum konferencyjne ze sprzętem multimedialnym. Sale konferencyjne są wyposażone w ekran, rzutnik multimedialny, mikrofon, nagłośnienie, flipchart, klimatyzację oraz dostęp do sieci Wi-Fi.
Hotel Edison jest otoczony posesją o powierzchni 5 hektarów, na której cało rocznie dostępny jest namiot o powierzchni 450 metrów kwadratowych, połączony z wolnostojącym grillowiskiem, wyposażonym w zaplecze kuchenne i sanitarne. Obiekty te umożliwiają organizację festynów plenerowych, pikników, piwnych biesiad oraz firmowych imprez integracyjnych.
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.