Sofitel Munich Bayerpost

Bayerstr. 12
80335 monachium

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Sofitel Munich Bayerpost - Opis hotelu

Ten pięciogwiazdkowy hotel został gruntownie odnowiony w 2017 roku. Mieści się on w zabytkowym budynku o nowoczesnym wystroju wnętrz i oferuje bezpłatne WiFi. Obiekt znajduje się zaledwie 100 metrów od głównego dworca kolejowego w Monachium. Spa w hotelu Sofitel Munich obejmuje kryty basen, saunę oraz nowoczesne całodobowe studio fitness.

Obiekt Sofitel Munich Bayerpost dysponuje fasadą w stylu wilhelmińskim i usytuowany jest w miejscu dawnego Bawarskiego Cesarskiego Urzędu Pocztowego. We wszystkich pokojach do dyspozycji Gości jest klimatyzacja, europejskie łóżko typu king-size, telewizor z płaskim ekranem, ekskluzywny ekspres do kawy marki Nespresso© oraz zestaw kosmetyków marki Hermes©.

W eleganckiej restauracji brasserie Délice La Brasserie można delektować się nowoczesnymi specjałami kuchni francuskiej. Restauracja Schwarz & Weiz zaprasza na obfite śniadanie w formie bufetu, w tym m.in. najlepsze ciastka wiedeńskie, świeży tyrolski boczek, tradycyjną białą kiełbasę bawarską i ulubione potrawy z jajek (przygotowywane na życzenie). W barze Isarbar w hotelu Sofitel Bayerpost serwowane są egzotyczne koktajle oraz znakomite wina.

Obiekt Sofitel usytuowany jest 10 minut spacerem od deptaka Karlsplatz/Stachus z licznymi sklepami, obiektami kulturalnymi i lokalami gastronomicznymi oraz obszaru Theresienwiese, gdzie organizowany jest festiwal piwa Oktoberfest w Monachium. Spacer z obiektu na plac Marienplatz i do ratusza zajmuje 20 minut. Od głównego dworca kolejowego Hauptbahnhof dzielą ratusz 2 stacje metra.

Hotel Sofitel w Monachium udostępnia też parking na miejscu. Goście mogą dojechać bezpośrednio metrem do centrum wystawowego Neue Messe, zaś pociągiem kolei miejskiej S-Bahn – na lotnisko w Monachium.

Informcje dodatkowe

Obiekt oferuje bezpłatne śniadanie dla 1 dziecka poniżej 12. roku życia, jeśli posiłek wykupią pozostali członkowie rodziny.

Dzieci poniżej 12. roku życia mogą przebywać w spa tylko do godziny 17:00. Po tej godzinie w spa dzieciom powyżej 12. roku życia musi towarzyszyć osoba dorosła.

Na życzenie dostępne są dodatkowe łóżka.

Od 1 stycznia 2018 roku korzystanie z parkingu będzie podlegać dodatkowej opłacie w wysokości 37 EUR za dzień.

Od 9 października 2018 do 15 października 2018 roku basen będzie zamknięty z powodu prac konserwacyjnych. W tym czasie Goście będą mogli korzystać ze spa w sąsiednim pięciogwiazdkowym hotelu znajdującym się po drugiej stronie ulicy.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.