Scandic Berlin Kurfürstendamm

Augsburgerstrasse 5
berlin

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Scandic Berlin Kurfürstendamm - Opis hotelu

Ten przyjazny dla środowiska hotel położony jest w pobliżu słynnego domu towarowego KaDeWe i ulicy handlowej Ku'damm w zachodniej części centrum Berlina. Dojazd z obiektu do terenów wystawowych Messe Berlin zajmuje zaledwie 12 minut.

Hotel Scandic Berlin Kurfürstendamm oferuje pokoje urządzone w nowoczesnym stylu. Każdy pokój zapewnia telewizor z płaskim ekranem, lodówkę oraz bezpłatne WiFi. Z okien wszystkich pokoi roztacza się wspaniały widok na miasto.

Hotelowa restauracja "Friends Living Room" mieści się w oranżerii i zaprasza na obfite śniadania w formie bufetu, w tym dania bezglutenowe, produkty bez laktozy i potrawy organiczne. Codziennie wieczorem przyrządzana jest kolacja ze świeżych produktów. Po kolacji Goście mogą się zrelaksować. Przekąski są dostępne przez całą dobę w holu, a restauracja dysponuje specjalną częścią dla dzieci.

W pobliżu hotelu znajduje się wiele atrakcji. Od popularnej ulicy handlowej Kurfürstendamm dzieli obiekt 1 km, a od ogrodu zoologicznego – 900 metrów. Po długim dniu Goście mogą odprężyć się w saunie mieszczącej się w hotelowej siłowni.

Strzeżony parking podziemny dostępny jest za dodatkową opłatą w niewielkim garażu Scandic Berlin Kurfürstendamm lub w zewnętrznym garażu Apcoa, zaledwie 50 metrów od hotelu. Lotnisko Berlin-Tegel oddalone jest o 7 km.

Informcje dodatkowe

Dodatkowe łóżka nie są dostępne w pokoju jednoosobowym typu standard lub pokoju dwuosobowym typu standard.

Opłata za dodatkowe łóżko dla każdego dziecka w wieku co najmniej 13 lat wynosi 20 EUR, a opłata za śniadanie – 12 EUR dziennie. Goście proszeni są o poinformowanie personelu obiektu o liczbie dzieci, które będą zakwaterowane w pokoju. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.