Radisson Blu Hotel, Madrid Prado

Moratín, 52
28014 madryt

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Hotel, Madrid Prado - Opis hotelu

Ten hotel butikowy znajduje się w samym sercu Trójkąta Sztuki, naprzeciwko Muzeum Prado oraz 500 metrów od dworca kolejowego Atocha. Hotel oferuje spa i bezpłatne WiFi.

Z hotelowego spa Goście mogą korzystać bezpłatnie. Znajduje się tutaj kryty basen relaksacyjny, łaźnia turecka i siłownia z urządzeniami do ćwiczeń cardio.

Wszystkie pokoje w tym designerskim hotelu wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i ekspres do kawy Nespresso. Ich wnętrza zaprojektowane zostały przez słynnych architektów – Sandrę Tarruellę oraz Isabel López.

Pokoje w hotelu Radisson Blu Madrid Prado są w pełni klimatyzowane i dźwiękoszczelne. W łazience Goście znajdą szlafrok i kapcie.

Hotel udostępnia whisky bar na patio, a także restaurację z grillem.

Hotel jest doskonale zlokalizowany zaledwie kilka minut od Muzeum Thyssen i Muzeum Reina Sofia. Obok hotelu znajduje się centrum kulturalne Caixa Forum.

Informcje dodatkowe

Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową. Imię i nazwisko widniejące na karcie muszą być zgodne z danymi osoby, która dokonała rezerwacji.

W przypadku rezerwacji opłaconej z góry podczas zameldowania Goście zobowiązani są okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania płatności. Karta ta musi należeć do jednego z Gości.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.