Un Hôtel à Bastille (ex Campanile Paris Bastille Le Marais)

9 Rue Du Chemin Vert
75011 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Un Hôtel à Bastille (ex Campanile Paris Bastille Le Marais) - Opis hotelu

Obiekt Un Hôtel à Bastille (ex Campanile Paris Bastille Le Marais) jest położony w centrum Paryża, 500 metrów od słynnego Placu Bastylii i 150 metrów od stacji metra Chemin Vert. Oferuje on klimatyzowane pokoje z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestawem do parzenia kawy i herbaty.

W hotelowej jadalni codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Goście mają także do dyspozycji bar i taras, na którym można zrelaksować się przy drinku przed kolacją.

Recepcja czynna jest przez całą dobę. W całym budynku można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Obiekt jest oddalony o 90 metrów od stacji metra Bréguet-Sabin. Krótki spacer dzieli go od tętniącej życiem dzielnicy Le Marais, gdzie mieści się wiele restauracji, kawiarni i sklepów.

Informcje dodatkowe

Do połowy października 2018 roku w obiekcie prowadzone będą prace remontowe. W związku z tym Goście mogą doświadczyć niewielkich niedogodności.

Po godzinie 23:00 dostępność zarezerwowanego pokoju nie jest gwarantowana. Goście, którzy nie mogą zmienić godziny przyjazdu, proszeni są o kontakt z personelem obiektu przed godziną 23:00 czasu lokalnego.

Hotel zapewnia transfer na lotnisko.

Parking będzie zamknięty od 15 lutego do 31 grudnia 2018 roku.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.