Novotel Paris Centre Gare Montparnasse

17 Rue Du Cotentin
75015 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Novotel Paris Centre Gare Montparnasse - Opis hotelu

Hotel Novotel Paris Centre Gare Montparnasse położony jest w samym sercu Paryża, niedaleko licznych atrakcji turystycznych francuskiej stolicy, zaledwie 400 metrów od stacji metra Pasteur i Montparnasse-Bienvenüe, z których można dojechać bezpośrednio do Wieży Eiffla, na Pola Elizejskie oraz do dzielnicy Le Marais, Montmartre i Saint-Germain-des-Près.

Pokoje urządzone zostały w nowoczesnym stylu i wyposażone są w klimatyzację oraz telewizor HD z dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym z nich znajduje się także czajnik elektryczny, minibar oraz bezpłatna butelka wody. W pokojach typu executive przygotowano dodatkowo bezpłatne napoje i przekąski, ekspres do kawy marki Nespresso oraz szlafrok i kapcie. W każdym pokoju mieści się łazienka z wanną lub prysznicem.

Hotel dysponuje restauracją N’Café oraz barem z zadaszonym tarasem, który czynny jest codziennie do północy. Bar zaprasza na rozmaite napoje, a także na regularne występy rozrywkowe. Goście mogą tu również oglądać transmisje z wydarzeń sportowych na telewizorze z dużym ekranem. W całodobowej recepcji można kupić rozmaite przekąski.

W restauracji lub na tarasie słonecznym podawane jest śniadanie w formie bufetu, które składa się ze słodkich wypieków, owoców, jajek, wędlin i dań na ciepło. W barze dostępne jest także śniadanie ekspresowe. W czasie francuskich wakacji szkolnych w porze śniadania w hotelu organizowane są zajęcia dla dzieci.

Oferta hotelu obejmuje ponadto kryty prywatny parking, punkt sprzedaży biletów i bezpłatne gazety. W holu dostępne są 2 komputery iMac. We wszystkich pomieszczeniach można korzystać z bezpłatnego WiFi.

Informcje dodatkowe

Taras czyny jest w miesiącach letnich.

Śniadanie serwowane jest od 06:30 do 09:30 w dni powszednie oraz do 11:00 w weekendy.

Obsługa pokoju dostępna jest od 06:30 do 00:00.

Śniadanie w formie bufetu dla dzieci poniżej 16. roku życia jest bezpłatne.

Śniadanie miejskie podawane jest w barze. Jego koszt to 8,3 EUR za osobę.

Po przyjeździe należy okazać kartę kredytową, która została użyta do dokonania rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.