Novotel Paris 17

34 Avenue Porte d'Asnières
75017 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Novotel Paris 17 - Opis hotelu

Czterogwiazdkowy hotel Novotel Paris 17 jest usytuowany w zachodniej części Paryża, 10 minut jazdy od Łuku Triumfalnego, Pałacu Kongresowego i Pól Elizejskich. W obiekcie serwowane jest śniadanie złożone z ciepłych i zimnych dań. Za dodatkową opłatą dostępny jest prywatny parking. Hotel oferuje także całodobowe centrum fitness oraz bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach.

Nowoczesne pokoje są wyposażone w klimatyzację, telewizor LCD z dostępem do kanałów satelitarnych, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar z bezpłatnymi napojami. Każdy pokój dysponuje łazienką z wanną lub prysznicem. Niektóre pokoje zostały przystosowane dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

W porze lunchu i kolacji w restauracji Novotel Café dostępne są zdrowe potrawy i dania kuchni francuskiej do wyboru z karty. Przez cały dzień bar serwuje przekąski. Wieczorem bar w salonie zaprasza na relaks w wygodnym fotelu z koktajlem w dłoni.

Hotel jest położony nieopodal paryskiej obwodnicy, dzięki czemu idealnie nadaje się dla osób podróżujących samochodem. Obiekt jest oddalony o 15 minut spacerem od stacji metra Pereire i Wagram, z których można dostać się bezpośrednio do domu towarowego Grands Magasins w dzielnicy Opéra. Za dodatkową opłatą na miejscu dostępny jest prywatny parking.

Informcje dodatkowe

Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której dane podano w momencie dokonywania rezerwacji, lub formularz autoryzacji podpisany przez właściciela karty.

Pobyt 2 dzieci do 16. roku życia jest bezpłatny, jeżeli dzielą one pokój z rodzicami i korzystają z łóżek stanowiących standardowe wyposażenie pokoju.

Goście, którzy chcieliby skorzystać z łóżeczka dziecięcego, proszeni są o wcześniejsze poinformowanie o tym personelu obiektu.

Goście, którzy chcą zarezerwować pokój przystosowany do potrzeb osób o ograniczonej sprawności ruchowej, proszeni są o umieszczenie stosownej informacji w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub skontaktowanie się z personelem obiektu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.