Novotel Paris 14 Porte d'Orléans

15, Boulevard Romain Rolland
75014 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Novotel Paris 14 Porte d'Orléans - Opis hotelu

Ten czterogwiazdkowy hotel sieci Novotel znajduje się na południu Paryża, zaledwie 2 minuty spacerem od stacji metra Porte d'Orleans (linia nr 4) i przystanku tramwajowego (linia nr 3), skąd w zaledwie 15 minut można dojechać bezpośrednio do centrum miasta. Obiekt oferuje dźwiękoszczelne, klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Od lotniska Paryż-Orly dzieli go zaledwie 12 km.

Pokoje w hotelu Novotel Paris 14 Porte d'Orléans są przestronne i zostały wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym z nich znajduje się łazienka, która w większości przypadków wyposażona jest w wannę. Pobyt maksymalnie 2 dzieci do 16. roku życia jest bezpłatny, jeśli dzielą one pokój z rodzicami.

W porze lunchu i kolacji restauracja Novotel Cafe serwuje zdrowe dania kuchni francuskiej, przygotowywane na bazie sezonowych produktów. Posiłkami można delektować się w restauracji, w barze lub w zaciszu własnego pokoju. W barze przez cały dzień podawane są przekąski.

Personel obiektu Novotel Paris 14 Porte d'Orléans jest do dyspozycji Gości przez całą dobę. Za dodatkową opłatą Goście mogą korzystać z prywatnego parkingu. Ze stacji metra Porte d'Orléans można dojechać bezpośrednio do Dzielnicy Łacińskiej, dworca kolejowego Saint-Michel – Notre-Dame i Ogrodu Luksemburskiego. Podróż metrem do wieży Eiffla zajmuje 20 minut. Zaledwie kilka przystanków tramwajowych dzieli obiekt od centrum wystawowego Parc des Expositions Porte de Versailles.

Informcje dodatkowe

Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której dane podano w momencie dokonywania rezerwacji lub formularz upoważnienia do obciążenia karty podpisany przez jej właściciela.

Goście, którzy chcą zarezerwować pokój przystosowany dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej, proszeni są o umieszczenie stosownej informacji w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub o bezpośredni kontakt z personelem obiektu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

Dodatkowe łóżka i łóżeczka dziecięce oferowane są na życzenie. Ich dostępność musi zostać potwierdzona przez kierownictwo obiektu. Goście zainteresowani skorzystaniem z dodatkowego łóżka/łóżeczka dziecięcego mogą wpisać stosowną informację w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji lub przekazać ją bezpośrednio personelowi. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

Maksymalna liczba osób, które mogą być zakwaterowane w pokoju, obejmuje dzieci i niemowlęta.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.