Molitor Paris - MGallery by Sofitel

2 avenue la Porte Molitor
75016 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Molitor Paris - MGallery by Sofitel - Opis hotelu

Hotel MGallery Molitor usytuowany jest w Paryżu, w odległości 700 metrów od stadionu im. Rolanda Garrosa oraz 600 metrów od stadionu Parc des Princes. Obiekt oferuje spa Clarins© o powierzchni 1700 m², odkryty basen z podgrzewaną wodą, kryty basen oraz 2 restauracje. Na miejscu do dyspozycji Gości jest również bezpłatne WiFi.

Wszystkie pokoje wyposażone są w stację dokującą do iPoda marki Bose©, ekspres do kawy marki Nespresso© oraz sejf. W każdym z nich znajduje się ponadto łazienka z bezpłatnym zestawem luksusowych kosmetyków i suszarką do włosów. W pokojach przygotowano również szlafroki i kapcie.

Śniadanie serwowane jest codziennie rano w restauracji z widokiem na basen. W niedziele o poranku i wczesnym wieczorem organizowane są animacje dla dzieci. Druga restauracja, która czynna jest w sezonie, zlokalizowana jest na dachu, skąd roztacza się widok na panoramę Paryża. Hotelowy bar jest idealnym miejscem na relaks przy koktajlu.

Ten pięciogwiazdkowy hotel oferuje ponadto centrum odnowy biologicznej z sauną, łaźnią turecką i centrum fitness. Na miejscu często odbywają się wystawy dzieł sztuki. Obiekt oddalony jest zaledwie o 15 minut spacerem od hipodromu Longchamp oraz o 4 km od wieży Eiffla.

Informcje dodatkowe

Wcześniejsze zameldowanie i późne wymeldowanie to usługi oferowane za dodatkową opłatą i wyłącznie po uzgodnieniu z personelem hotelu.

Hotel mieści się w tętniącej życiem okolicy. Osoby zainteresowane rezerwacją zacisznego pokoju lub apartamentu proszone są o wpisanie stosownej informacji w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji.

Goście mogą korzystać z basenu od momentu zameldowania do wymeldowania.

Stoliki w restauracji i zabiegi w spa warto rezerwować z wyprzedzeniem.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.