ibis budget Paris Nord 18ème

7-9 Impasse Marteau
75018 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

ibis budget Paris Nord 18ème - Opis hotelu

Hotel ten położony jest w północnej części Paryża, 6 minut jazdy od stadionu Stade de France i 10 minut spacerem od centrum widowiskowego Les Docks de Paris. Do dyspozycji Gości są klimatyzowane pokoje, prywatny parking oraz czynną przez całą dobę recepcja.

Pokoje urządzone zostały w prostym stylu i wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz kanałów beIN Sports. Do wszystkich pokoi można dojechać windą. We wszystkich pomieszczeniach zapewniono bezpłatne WiFi.

Codziennie rano w sali śniadaniowej serwowane jest śniadanie w formie bufetu. W holu znajdują się automaty z napojami i przekąskami. Przy dobrej pogodzie Goście mogą zrelaksować się na hotelowym tarasie.

Do hotelu ibis budget Paris Nord 18ème można dojechać autostradą A1. Obiekt znajduje się także 10 minut jazdy od bazyliki Sacré Coeur i dzielnicy Montmartre. Odległość od stacji metra Porte de La Chapelle wynosi 550 metrów.

Informcje dodatkowe

W momencie zameldowania należy okazać kartę kredytową, której dane podano w trakcie dokonywania rezerwacji.
Numer rezerwacji (bez kropek) jest jednocześnie kodem dostępu do drzwi wejściowych.

Dodatkowe łóżka i łóżka piętrowe nie są ścielone przed przyjazdem Gości. Obiekt zapewnia pościel, ale łóżka należy pościelić samodzielnie.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.