Hotel Scribe Paris Opera by Sofitel

1 Rue Scribe
75009 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Hotel Scribe Paris Opera by Sofitel - Opis hotelu

Ten pięciogwiazdkowy hotel usytuowany jest 200 metrów od słynnej Opery Garnier i 500 metrów od luksusowych sklepów przy placu Place Vendome. Oferuje on bezpłatny dostęp do centrum fitness i spa z łaźnią turecką oraz wanną z hydromasażem.

Stylowe pokoje wyposażone są w telewizor LCD z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, a także w minibar oraz zestaw do przygotowywania kawy i herbaty. W łazience znajduje się wanna, szlafroki, kapcie i zestaw kosmetyków marki Hermès.

Romantyczna, urządzona w stylu współczesnym restauracja le Lumiere zachwyca olbrzymim przeszklonym dachem. Hotel Scribe Paris dysponuje biblioteką na antresoli i zaprasza na herbaty z całego świata oraz francuskie wypieki.

Oferta hotelu Scribe Paris obejmuje też usługę parkingowego i pobliski parking. W całym hotelu można korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu, a czynna przez całą dobę recepcja dysponuje kantorem wymiany walut.

Dom towarowy Galeries Lafayette oddalony jest od hotelu o 3 minuty spacerem. Do innych atrakcji Paryża, w tym Luwru, można dojechać ze stacji metra Opéra. Sprzed budynku Opery Garnier, który oddalony jest od hotelu o 250 metrów, kursują autobusy Air France i Roissy oferujące transfer z i na lotnisko.

Informcje dodatkowe

Kawiarnia Le Café Lumière otwarta jest codziennie od 12:00 do 14:30 oraz od 19:00 do 22:00.

Lokal Le Bar du Scribe jest czynny w weekendy od 07:45 do 00:30.

Do pokoi typu superior nie można wstawić dodatkowego łóżka.

Prace remontowe będą prowadzone od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00–12:30 i 14:30–18:00. W terminie nd 01 KWI 2018 – pon 30 WRZ 2019 w obiekcie będą prowadzone prace remontowe. W tym okresie Goście mogą doświadczyć niedogodności związanych m.in. z hałasem, a część udogodnień może być niedostępna.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.