Holiday Inn Paris Notre Dame

4 rue Danton
75006 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Holiday Inn Paris Notre Dame - Opis hotelu

Hotel Holiday Inn Paris Notre Dame położony jest w Paryżu, 1 km od Panteonu oraz 600 metrów od katedry Notre-Dame i od Ogrodu Luksemburskiego. Zapewnia on taras z ogrodem na dachu, z którego roztacza się panoramiczny widok na okolicę.

Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi. Obiekt oferuje pokoje typu standard oraz executive, a także apartamenty. Każdy z nich jest klimatyzowany i wyposażony w telewizor z płaskim ekranem. Wybrane dysponują balkonem, z którego podziwiać można widoki na Wieżę Eiffla lub linię dachów na tle nieba.

Codziennie rano w hotelu serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Można je również zamówić do pokoju. Goście mogą zrelaksować się przy drinku na tarasie w ogrodzie. Na terenie obiektu mieści się także bar i bar przekąskowy.

Hotel oferuje transfer, a jego położenie zapewnia dogodne połączenia komunikacyjne za pośrednictwem systemu Ile-de-France. Stacje metra Odéon i Saint-Michel oddalone są o 160 metrów od budynku.

Informcje dodatkowe

Za dodatkową opłatą na rozkładanej sofie w pokoju typu Executive z łóżkiem typu king-size oraz w pokoju dwuosobowym typu Deluxe może zostać zakwaterowana trzecia osoba. Prosimy o poinformowanie hotelu z wyprzedzeniem, jeśli rezerwacja dotyczy 3 osób.
Wszystkie osoby poniżej 19. roku życia mogą przebywać w pokojach tej kategorii nieodpłatnie.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.