Holiday Inn Paris Montmartre

23 Rue Damrémont
75018 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Holiday Inn Paris Montmartre - Opis hotelu

Hotel Holiday Inn Paris Montmartre zlokalizowany jest w sercu dzielnicy Montmartre, 10 minut spacerem od placu Place du Tertre i bazyliki Sacré-Cœur. W całym budynku zapewniono bezpłatne WiFi.

Obiekt położony jest w dzielnicy mieszkalnej. Oferuje on klimatyzowane pokoje z 26-calowym telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, w tym kanałów zagranicznych. Pokoje dysponują oknami z podwójnymi szybami. Do dyspozycji Gości jest zestaw do parzenia kawy i herbaty, 2 rodzaje poduszek (twarde lub miękkie) oraz łazienka z wanną. Do wszystkich pokoi można dotrzeć windą.

Codziennie rano w przestronnej jadalni serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Dziedziniec z meblami ogrodowymi jest doskonałym miejscem na relaks przy drinku i lekturę bezpłatnej prasy codziennej.

Hotel usytuowany jest w pobliżu placu Place Clichy oraz dzielnicy Pigalle, w której znajduje się wiele lokali brasserie, restauracji oraz tradycyjnych paryskich lokali rozrywkowych, takich jak słynny kabaret Moulin Rouge.

Autobusami linii nr 80 i 95 można dojechać bezpośrednio do paryskiej opery, Pól Elizejskich, placu Place de la Concorde oraz dzielnicy Saint-Germain-des-Prés.

Informcje dodatkowe

Personel obiektu nie może zagwarantować dostępności pokoju z preferowanym rodzajem łóżek w momencie zameldowania.

Zakwaterowanie dodatkowej osoby dorosłej w apartamencie typu family joining suite z 2 sypialniami i telefonem komórkowym podlega dodatkowej opłacie. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie apartamentu. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 15:00 - 11:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.