Holiday Inn Paris Gare Montparnasse

79 - 81 avenue du Maine
75014 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Holiday Inn Paris Gare Montparnasse - Opis hotelu

Obiekt Holiday Inn Paris Gare Montparnasse usytuowany jest w 14. dzielnicy Paryża, naprzeciwko stacji metra Gaîté oraz 5 minut spacerem od dworca kolejowego Montparnasse. Oferuje on bezpłatne WiFi oraz prywatny parking na terenie posesji. Miejsce parkingowe należy zarezerwować.

Pokoje są urządzone w stylu współczesnym i zostały wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar. W każdym z nich znajduje łazienka.

Restauracja Le Parnasse codziennie rano serwuje śniadanie w formie bufetu, które obejmuje różnorodne potrawy, w tym francuskie wypieki i jajka. Goście mogą zrelaksować się na tarasie przy drinku z baru Scarlet lub w hotelowym holu.

Hotel usytuowany jest w pobliżu przystanków komunikacji miejskiej i jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania stolicy Francji. Można z niego dojechać bezpośrednio do atrakcji takich jak Pola Elizejskie czy wzgórze Trocadéro, z którego roztacza się najlepszy widok na wieżę Eiffla.

Informcje dodatkowe

Hotel nie akceptuje płatności czekiem.

W przypadku każdej rezerwacji wymagającej przedpłaty Goście zobowiązani są do okazania po przyjeździe karty kredytowej, której dane podano w momencie dokonywania rezerwacji. W przeciwnym wypadku Goście zostaną poproszeni o ponowne uregulowanie płatności za pobyt za pomocą posiadanej karty kredytowej.

Do pokoju trzyosobowego nie można wstawić dodatkowego łóżka ani łóżeczka dziecięcego.

Osoby planujące przyjazd z dziećmi proszone są o podanie wieku dzieci w miejscu na uwagi w formularzu rezerwacji.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.