Best Western Le 18 Paris

51 rue Letort
75018 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Le 18 Paris - Opis hotelu

Hotel Best Western Le 18 Paris zlokalizowany jest w popularnej dzielnicy Montmartre, zaledwie 17 minut spacerem od bazyliki Sacré-Cœur. Oferuje on pokoje z bezpłatnym WiFi przez szybkie łącze i widokiem na okolicę. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę.

Wszystkie pokoje są klimatyzowane, dźwiękoszczelne i wyposażone w telefon, minibar oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Każdy pokój obejmuje łazienkę z prysznicem, bezpłatnym zestawem kosmetyków i suszarką do włosów.

Każdego ranka personel zaprasza na śniadanie amerykańskie. Z hotelu można w krótkim czasie dojść do kilku barów i restauracji.

Opéra Garnier i kabaret Moulin Rouge oddalone są od hotelu Best Western Le 18 Paris odpowiednio o 2,9 km i 2 km. Z oddalonej o zaledwie 2 minuty spacerem stacji metra Porte de Clignancourt można dojechać do stacji Saint-Michel. Odległość od lotniska Paryż-Roissy-Charles de Gaulle wynosi 22 km. Płatny parking publiczny znajduje się 150 metrów od hotelu. Centrum widowiskowe Les Docks de Paris usytuowane jest 2,3 km od obiektu.

Informcje dodatkowe

W przypadku rezerwacji obejmujących 5 lub więcej pokoi obowiązują inne zasady działalności obiektu. Personel skontaktuje się z Gośćmi w celu przekazania szczegółowych informacji na ten temat.

Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania rezerwacji, a także dokument tożsamości właściciela karty. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.