Best Western Hotel Ohm by HappyCulture

11 rue Claude Terrasse
75016 paryz

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Best Western Hotel Ohm by HappyCulture - Opis hotelu

Ten trzygwiazdkowy hotel usytuowany jest zaledwie 5 minut spacerem od stacji metra Porte de Saint-Cloud, z której można dojechać bezpośrednio na plac Trocadéro, skąd roztacza się najpiękniejszy widok na Wieżę Eiffla.

Best Western Hotel Ohm by HappyCulture oferuje klimatyzowane pokoje w stylu współczesnym i w stylu vintage. Z każdego z nich roztacza się widok na ulicę lub niewielki dziedziniec. Standardowe udogodnienia w pokojach obejmują WiFi i telewizor LCD.

Codziennie rano w małej sali śniadaniowej serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obiekt dysponuje także przechowalnią bagażu i całodobową recepcją, w której można kupić rozmaite napoje.

W cenę zakwaterowania wliczono dostęp do salonów we wszystkich paryskich hotelach sieci HappyCulture Collection. W każdym z nich można zostawić zakupy, wypożyczyć parasol lub naładować telefon komórkowy.

Obiekt położony jest 30 minut spacerem od Lasku Bulońskiego, w którym można popływać łódką po jeziorze. Odległość od centrum wystawowego Porte de Versailles wynosi 2 km. Z okolicznych przystanków komunikacji miejskiej można dojechać bezpośrednio do centrum miasta i domu towarowego Galeries Lafayette.

Informcje dodatkowe

W przypadku rezerwacji 5 lub więcej pokoi obowiązują inne zasady anulowania rezerwacji. W celu zagwarantowania rezerwacji Goście proszeni są o bezpośredni kontakt z personelem obiektu. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.

Za dodatkową opłatą w wysokości 10 EUR za dzień dostępny jest przenośny router WiFi, z którego można korzystać na terenie całego miasta. Obsługuje on maksymalnie 10 urządzeń.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.