Radisson Blu Style Hotel, Vienna

Herrengasse 12
1010 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Radisson Blu Style Hotel, Vienna - Opis hotelu

Ten nowoczesny hotel butikowy jest usytuowany w samym sercu Wiednia, 3 minuty spacerem od pałacu Hofburg i ulicy handlowej Kohlmarkt. W całym budynku można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Wszystkie pokoje w hotelu Radisson Blu Style są przestronne, klimatyzowane i wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, ekspres do kawy marki Nespresso (z 1 wkładem dziennie) oraz biurko. Na życzenie obiekt oferuje obsługę pokoju, usługi pralni ekspresowej oraz czyszczenie obuwia.

Po całym dniu spędzonym w pracy lub na zwiedzaniu Goście mogą się odprężyć w saunie lub na siłowni.

W hotelowej restauracji serwowane są klasyczne austriackie potrawy, szlachetne austriackie wina i rozmaite trunki pochodzące od regionalnych producentów. Doskonałym miejscem na wieczorny odpoczynek jest bar H12, gdzie można posłuchać spokojnej muzyki.

Hotel Radisson Blu Style Vienna jest usytuowany nieopodal stacji metra Herrengasse, na której zatrzymują się pociągi linii U3. Katedra św. Szczepana oddalona jest od niej o 1 stację, a dworzec, z którego odjeżdżają pociągi kursujące na lotnisko – o 4 stacje. Spacer do centrum kongresowego Hofburg zajmuje 7 minut.

Informcje dodatkowe

W dniu przyjazdu należy uregulować opłatę za cały pobyt, a także wpłacić zwrotny depozyt.

Opłata za dodatkowe łóżko nie obejmuje śniadania. Śniadanie jest bezpłatne dla dzieci do 6. roku życia. Śniadanie dla starszych dzieci jest oferowane w niższej cenie.

Oferowany garaż Wipark przy placu Freyung jest dostępny tylko dla samochodów o wysokości nieprzekraczającej 210 cm.

Zamieszczone zdjęcia są tylko przykładowe. Wystrój poszczególnych pokoi może się różnić. W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.

Doba hotelowa 15:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.