Novotel Wien City

Aspernbrückengasse 1
1020 wieden

SPRAWDZANIE CEN, DOSTĘPNOŚCI I REZERWACJA HOTELU

Przeszukujemy dla Państwa największą bazę hotelową w Polsce

Szczegóły oferty Cena za pobyt

Novotel Wien City - Opis hotelu

Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel Novotel Wien City usytuowany jest w centrum Wiednia, a z jego okien roztacza się widok na bulwar Ringstraße. Goście obiektu mają do dyspozycji bezpłatne WiFi, saunę oraz centrum fitness. Zaledwie 500 metrów dzieli hotel od katedry św. Szczepana.

Do dyspozycji Gości są przestronne pokoje wyposażone w klimatyzację, telewizor z płaskim ekranem, minibar oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.

Nowoczesna restauracja 5 Senses serwuje potrawy kuchni austriackiej i międzynarodowej. W weekendy i święta państwowe obfite śniadanie w formie bufetu dostępne jest do godziny 11:30.

Goście mają do dyspozycji czynną przez całą dobę recepcję oraz centrum biznesowe z bezpłatnym dostępem do Internetu. W niedziele wymeldowanie jest możliwe do godziny 17:00 (w zależności od dostępności). Za dodatkową opłatą można korzystać z prywatnego parkingu w garażu.

Hotel usytuowany jest 5 minut spacerem od stacji metra Nestroyplatz i Schwedenplatz (linie U1 i U4), z których można szybko dojechać do najważniejszych atrakcji miasta i terenów targowych Messe Wien. Krótki spacer dzieli Gości obiektu od parku rozrywki Prater.

Informcje dodatkowe

Garaż znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie hotelu. Goście proszeni są najpierw przyjechać do hotelu, odebrać specjalny bilet wjazdowy, a następnie udać się na parking zgodnie ze wskazówkami otrzymanymi w recepcji.

W ramach opcji zakwaterowania ze śniadaniem serwowanym w formie bufetu posiłek dla 2 dzieci poniżej 15. roku życia jest bezpłatny. Ponadto pobyt 2 dzieci do 15. roku życia jest bezpłatny w pokoju razem z rodzicami lub dziadkami, pod warunkiem że korzystają one z łóżek stanowiących standardowe wyposażenie pokoju.

Doba hotelowa 14:00 - 12:00
TravelPartner.pl nie ponosi odpowiedzialności za błędy w opisach, lokalizacji obiektu czy aktualność zdjęć.
Dbanie o poprawność opisów, zdjęć i innych danych leży wyłącznie w gestii właściciela obiektu.
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa się natychmiastowo - gwarancja wolnych miejsc. W związku z pobieraniem dostępności miejsc od kilku operatorów, może być wyświetlone więcej niż jedna oferta cenowa na ten sam rodzaj pokoju w obiekcie. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel (oferty eTravel, PTQV, Trivium, Expedia i HRS.pl). Rezerwację części ofert można także opłacić dokonując tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Opcja ta jest dostępna na każdy dzień - ograniczeniem jest jedynie zamówienie złożone na dzień bieżący (wtedy opcja ta jest dostępna od poniedziałku do piątku do godziny 16:00). Oferty, które można opłacić na miejscu w hotelu bez podawania karty kredytowej oznaczone są żółtym kolorem.

W przypadku ofert z systemu Booking po kliknięciu w "Rezerwuj" następuje przejście do formularza w którym należy podać swoje dane osobowe oraz dane karty kredytowej celem zagwarantowania rezerwacji (z wyjątkiem ofert oznaczonych kolorem żółtym). Płatność za hotel następuje na miejscu w obiekcie o ile w szczegółach oferty nie podano inaczej. Fakturę za pobyt wystawia hotel po zakończonym pobycie. Po zakończeniu procesu rezerwacji otrzymają Państwo na swój e-mail potwierdzenie rezerwacji (oferty z Booking, Expedia i HRS.pl) lub potwierdzenie rezerwacji wraz z Voucherem (oferty z eTravel, PTQV i Trivium). Jeśli dany obiekt nie posiada wolnych pokoi 1-osobowych wyświetlamy ofertę na pokój 2-osobowy (często cena jest taka sama jak w przypadku pokoi 1-osobowych).
Rezerwacja pokoju w podanych poniżej hotelach odbywa za pośrednictwem operatora, który w ciągu 24 h (jednego dnia roboczego) sprawdzi dostępność pokoi. Uwaga - w poniższych ofertach istnieje ryzyko braku miejsc. Jeśli wybrany hotel będzie dysponował wolnymi pokojami potwierdzi rezerwację dla Państwa. Prezentujemy ceny brutto (z podatkiem VAT) za cały pobyt i za wszystkie osoby, które zostały określone w zapytaniu do wyszukiwarki.
Aby dokonać rezerwacji kliknij w "Rezerwuj" - wyświetli się wtedy strona gdzie należy podać swoje dane osobowe, dane do faktury i wybrać formę płatności za hotel. Płatność dokonywana jest za pomocą karty kredytowej lub tradycyjnego przelewu z dowolnego banku. Przy dokonywaniu rezerwacji offline pieniądze są jedynie blokowane na karcie. W przypadku potwierdzenia rezerwacji pieniądze zostają pobierane. W przeciwnym razie blokada zostaje zdjęta.

Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o zapoznanie się ze szczegółami danej oferty.